امروزه می‌توان برای سفر به شهرهای مختلف از راه‌های زمینی و هوایی استفاده کرد. شاید دوست داشته باشید به جای سفر با قطار یا هواپیما با خودروی شخصی خود سفر کنید که یکی از راحت‌ترین و امن‌ترین راه‌ها است. در حال حاضر همه مردم قادر به خرید خودرو نیستند یا سعی می‌کنند سرمایه خود را در بخش دیگری سرمایه‌گذاری کنند، این موضوع باعث شده تا اجاره خودرو برای سفر متقاضی بیشتری نسبت به قبل پیدا کند. اگر به رانندگی علاقه دارید می‌توانید از خدمات اجاره خودرو بدون راننده استفاده کنید، اما اگر علاقه‌ای به رانندگی ندارید و با خیابان‌های شهر نا آشنا هستید باید از خدمات خودرو با راننده استفاده کنید و از سفر خود لذت ببرید.

شرایط و مدارک لازم اجاره خودرو برای سفر در هر شرکتی متفاوت است و با توجه به قوانین و چهارچوب‌های آن شرکت مشخص می‌شود. سوییچ ایرانی یکی از بهترین شرکت‌های اجاره دهنده خودرو است که توانسته با ارائه خدمات با کیفیت و تعیین هزینه کرایه خودرو برای سفر از سایر رقبا پیشی بگیرد. با اجاره خودرو برای سفر می‌توانید علاوه بر داشتن یک حریم خصوصی داخل ماشین، از سفر خود لذت ببرید.

قیمت اجاره برای مسافرت

قیمت اجاره خودرو برای سفر تحت تاثیر عوامل مختلفی تغییر می‌کند. مسافت مورد نظر، تعداد نفرات، مدل خودرو، حجم بار، استفاده از لوازم اضافی، تعداد روزهای اجاره، نوع بیمه و داشتن راننده از مهم‌ترین و تاثیرگذارترین عوامل به شمار می‌روند. برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از قیمت‌های به روز خودروهای اجاره‌ای باید به وب‌سایت سوییچ ایران مراجعه کنید. 

مزایای اجاره خودرو برای سفر

اجاره خودرو برای سفر مزایایی دارد و باعث شده توجه افراد بسیاری را به خود جلب کند. 

قیمت اجاره ماشین ارزان برای سفر

مجموعه سوییچ ایران بیش از 10 سال است که در زمینه اجاره انواع خودروهای داخلی و خارجی فعالیت می‌کند. تنوع بالای ناوگان سوییچ ایران باعث شده تا در زمان انتخاب خودرو هیچ محدودیتی نداشته باشید. سوییچ ایران در راستای کسب رضایت مشتریان و اجاره خودرو برای مسافرت با قیمت مناسب، برخی از خودروها را با کرایه کم‌تر ارائه کرده تا همه بتوانند از اجاره خودرو برای سفر استفاده کنند. 

خودروهای رنو لوگان، پژو پرشیا، رانا، کوئیک، ساینا، دنا، پژو 206 و جک از خودروهای ارزان قیمت این مجموعه هستند. مشتریان می‌توانند این خودروها را با کرایه بسیار کمی اجاره کنند.

 

برای اجاره خودر در ترکیه میتوانید از سوییچ ایران در خارج از ایران هم رزرو کنید

انواع خودرو برای کرایه خودرو در سفر

در ناوگان سوییچ ایران خودروهای متنوعی(داخلی و وارداتی) وجود دارد:

اجاره خودرو برای سفر

نحوه اجاره خودرو در سفر

اجاره خودرو برای سفر در مجموعه سوییچ ایران به دو روش حضوری و آنلاین امکان‌پذیر است. روش حضوری اجاره ماشین برای سفر با مراجعه به شعبه‌های فعال سوییچ ایران در سراسر کشور انجام می‌شود. با مراجعه حضوری و ارائه مدارک مورد نیاز می‌توانید خودروی مورد نظرتان را اجاره کنید.
کرایه ماشین برای سفر به صورت آنلاین یکی از رایج‌ترین روش‌های اجاره خودرو به شمار می‌رود، اجاره ماشین برای سفر به صورت آنلاین طبق مراحل زیر انجام می‌شود:

مدارک لازم برای اجاره خودرو در سفر

مجموعه سوییچ ایران به منظور اجاره ماشین برای سفر شرایطی را در نظر گرفته است، شرایط اجاره خودرو برای سفر در هر یک از گروه‌های مختلف(توریستان، افراد حقیقی، افراد حقوقی، ایرانیان مقیم خارج از کشور) متفاوت است.

مدارک مورد نیاز شهروندان حقیقی 

 

برای اجاره خودرو در کیش میتوانید از سایت سوییچ ایران رزرو کنید

 

مدارک مورد نیاز مشتریان حقوقی 

مدارک مورد نیاز مشتریان ایرانی مقیم خارج از کشور 

مدارک مورد نیاز مشتریان خارجی و توریست‌ها

کرایه ماشین برای مسافرت

شرایط اجاره ماشین برای مسافرت

اجاره خودرو برای سفر شرایطی دارد که در صورت کامل بودن این شرایط می‌توانید از خدمات اجاره خودرو استفاده کنید: 

چرا اجاره ماشین برای سفر از سوییچ ایران؟

برخی افراد تصور می‌کنند اگر ماشین شخصی نداشته باشند دیگر نمی‌توانند به شهرهای مختلف سفر کنند، در صورتی که اینگونه نیست و برای سفر به شهرهای مختلف کشورمان راه‌های بسیاری وجود دارد. علاوه بر اینکه هواپیما، قطار و غیره راه‌های خوبی برای سفر هستند اما تجربه سفر با خودروی شخصی بسیار متفاوت است. زیرا در طول مسیر می‌توانید توقف کنید، از زیبایی مسیر لذت ببرید و حریم خصوصی داخل ماشین داشته باشید. پس اگر خودروی شخصی ندارید می‌توانید با استفاده از خودروهای اجاره‌ای تجربه یک سفر شیرین برای خود و خانواده رقم بزنید. در این مقاله سعی کردیم اطلاعات کاربردی و مفیدی در رابطه با اجاره خودرو برای سفر در اختیارتان قرار دهیم. 

 

car rental 206

اجاره پژو 206

اجاره کوییک

دنا

اجاره دنا

اجاره هیوندای سوناتا