تماس با سوییچ ایران

درباره سوییچ

شرکت اجاره خودرو سوئیچ (یوروپکار ایران) از سال 1390 در زمینهٔ اجاره خودرو با راننده و بدون راننده مشغول به فعالیت می باشد. سوئیچ با بیش از 23 ایستگاه در 15 شهر و تمامی فرودگاه‌های بین‌المللی ایران فعالیت خود را آغاز نموده است. این مجموعه علاوه بر ایران خدمات خود را در سراسر جهان و بدون نیاز به کارت اعتباری ارائه می‌دهد.
سایر خدمات مکمل سوئیچ شامل صدور گواهینامه بین‌المللی و ارائه کارت عابر بانک متصل به‌ شتاب برای مسافران خارجی می‌باشد.
این شرکت با فراهم کردن خدمات اجاره خودرو بدون نیاز به کارت اعتباری در سراسر دنیا امکان اجاره خودرو در خارج از کشور را برای کلیه ایرانیان تسهیل نموده است.

رسالت سوییچ

سوئیچ باهدف تسهیل شرایط اجاره خودرو برای ایرانیان در داخل و خارج از کشور امکان اجاره خودرو به‌صورت آنلاین را فراهم آورده است.
این مجموعه در تلاش است تا با گسترش شبکه اجاره خودرو در کلیه شهرهای ایران، ارتقاء ناوگان خود از اقتصادی تا لوکس و بهره‌گیری از روش‌های مدرن ارائه خدمات، شرایط حمل‌ونقل آسان و سریع را در دسترس همه افراد قرار دهد.

ارزش‌های سوئیچ

شرکت سوئیچ با محوریت شفافیت در ارائه اطلاعات، ایجاد اعتماد و سرعت در انجام امور، یک تجربه متفاوت از اجاره خودرو را خلق کرده است.
بهبود مشتری مداری در بخش‌های مختلف از طریق ارتقای پاسخگویی و رسیدگی به درخواست‌های مشتریان در کوتاه‌ترین زمان ممکن از دیگر ارزش‌های سوئیچ می‌باشد.