اجاره خودرو در اتریش

اجاره خودرو در اتریش

اتریش را می‌توان با کوهستان‌های برفی آلپ و دشت‌های سرسبز منتهی به رود دانوب توصیف کرد. زندگی شهری و مدرن در کنار طبیعت جذاب و بکر هر سلیقه‌ای را به سمت خود خواهند کشاند. بناها و کلیساهای تاریخی، قلعه‌ها و قصرهای باشکوه با معماری‌های باروک، گوتیک و رومانسک که هرکدام داستان‌های جذابی برای گفتن دارند، فستیوال‌های موسیقی و تالارهای برگزاری کنسرت و اپرا، این سرزمین را به یکی از جذاب‌ترین کشورهای قاره سبز تبدیل کرده است. پایتخت این کشور وین است که به مهد موسیقی دنیا شهرت دارد و موسیقی‌دانان بزرگی همچون بتهوون از دل این شهر بیرون آمده‌اند.این کشور از شمال با کشور جمهوری چک، از شرق با مجارستان، از جنوب غربی با ایتالیا، از غرب با سوئیس و از شمال غربی با آلمان هم‌مرز است.

سفر به اتریش

 • حداقل سن قانونی رانندگی: 18 سال
 • محدودیت کیلومتر در شهر: 40 تا 50 کیلومتر 
 •  محدودیت سرعت خارج از شهر: 100 کیلومتر
 •   محدودیت سرعت بزرگراه‌ها:  120تا 110 کیلومتر
 • نوشیدنی‌های الکلی هنگام رانندگی: غیر مجاز است.
 • بیمه: بیمه برای وسایل نقلیه نیز الزامی است.
 • مسیر حرکت خودروها : خودروها در اتریش در سمت راست خیابان حرکت می کنند
 • واحد پول : Euro –  یورو
 • قیمت بنزین هر لیتر: 1,54 یورو
  شماره تماس سفارت اتریش در تهران 02122750040
  شماره تماس سفارت ایران در اتریش 00431712265759

جهت رزرو و اجاره خودرو با شرایط آسان تماس بگیرید:

02191015400

اجاره ماشین در اتریش

اگر قصد سفر به اتریش رادارید و می‌خواهید به دیدنی‌های این کشور اروپاییِ زیبا و پر از فرهنگ و تمدن برسید اجاره ماشین در اتریش بهترین گزینه هست. پیاده‌روی تابستانی در دل طبیعت، رودگردی، قایق‌سواری، دره نوردی و دوچرخه‌سواری در کوهستان و اسکی زمستانی در دامنه‌ها، از دیگر فعالیت‌های تفریحی جذابی هستند که در طبیعت اتریش می‌توانید آن‌ها را تجربه کرد. شما با اجاره‌ خودرو در اتریش می‌توانید با زمان‌بندی سفر خود، راحت‌تر و با هزینه‌ای کمتر از سایر وسایل نقلیه از مناطق بیشتر و متنوع‌تری در این کشور بازدید کنید.

اجاره خودرو در وین

در میان دیدنی‌های این کشور اروپاییِ زیبا و پر از فرهنگ و تمدن ،دیدار از دو شهر معروف وین و زالسبورک تجربه ای منحصر به فرد خواهد بود که شما می توانید با اجاره خودرو از این دوشهر دیدن کنید. با اجاره ماشین در وین می توانید از تمام بناهای تاریخی جذاب به سبک باروک، کاخ‌های پادشاهی وین، کلیساهای برج های یادبود و سایر بناهای زیبای تاریخی این دنیای معماری دیدن و لذت ببرید.همچنین به سفر خود با اجاره ماشین در زالسبورگ ادامه دهید و از شهر زادگاه موتسارت این موسیقی‌دان مشهور جهان دیدن فرمایید.

جهت رزرو و اجاره خودرو با شرایط آسان تماس بگیرید:

02191015400