اجاره خودرو در فرانسه

اجاره خودرو در فرانسه

فرانسه کشور تفریحات عالی و پنیرهای خوشمزه، محبوب‌ترین مقصد گردشگری دنیاست. سالانه 82 میلیون توریست خارجی از فرانسه دیدن می‌کنند. مکان‌های تاریخی این کشور رؤیایی، بسیار مشهور و متعلق به اعصار گوناگون است. فرانسه دارای 37 جاذبه گردشگری ثبت‌شده در فهرست میراث جهانی یونسکو می‌باشد. جاذبه‌های تاریخی آن تنها به برج ایفل، کلیسای نوتردام و خیابان شانزه لیزه محدود نمی‌شود، درواقع به‌قدری دارای جاذبه‌های تاریخی فراوان است که اغلب گردشگران نمی‌دانند باید دیدن آن‌ها را از کجا شروع کنند. امکانات بالای شهرهای فرهنگی (پاریس، تولوز، استراسبورگ، بوردو، لیون)، ساحل دریا، پیست اسکی و مناطق روستایی باعث جذب گردشگران شده و اجاره ماشین در فرانسه گشت‌وگذار در میان این زیبایی‌ها و آرامش طبیعت‌گردی را لذت‌بخش‌تر می‌کند.

سفر به فرانسه

 • حداقل سن قانونی رانندگی : برای گواهینامه B حداقل 18 سال رانندگی در جاده 21 سال
 • محدودیت کیلومتر در شهر: 40 تا 50 کیلومتر
 • محدودیت سرعت خارج از شهر: 100 کیلومتر
 • محدودیت سرعت بزرگراه‌ها: 120تا 110 کیلومتر
 • نوشیدنی‌های الکلی هنگام رانندگی:  غیر مجاز
 • بیمه: بیمه برای وسایل نقلیه نیز الزامی است.
 • مسیر حرکت خودروها : خودرو ها در فرانسه در سمت راست خیابان حرکت می‌کنند.
 • واحد پول : Euro  –  یورو
 • قیمت بنزین  هر لیتر:  1,57 یورو
 • شماره تماس سفارت فرانسه در تهران 02140006409
 • شماره تماس سفارت ایران در فرانسه 00330140697900

جهت رزرو و اجاره خودرو با شرایط آسان تماس بگیرید:

02191015400

اجاره ماشین در فرانسه

اجاره خودرو در فرانسه که یکی از پرطرفدارترین مقاصد اجاره خودرو است، می‌تواند بازدید از این کشور را بسیار هیجان‌انگیز کند زیرا فعالیت‌ها و وقایع ارزشمند و جالبی در این سفر برای شما وجود دارد که با داشتن خودرو به تجربه‌ای راحت و دل‌انگیز تبدیل می‌شود. این سرزمین زیبا از جنوب به ایتالیا، از شرق به آلمان و از شمال به هلند محدود می‌شود و با کانال انگلیس، اقیانوس اطلس، دریای مدیترانه و سوئیس هم‌مرز است. هر منطقه از فرانسه دارای زیبایی‌های منحصربه‌فرد خود است. شما با اجاره‌ ماشین در فرانسه از سوییچ ایران می‌توانید با زمان‌بندی سفر خود، راحت‌تر و با هزینه‌ای کمتر از سایر وسایل نقلیه از مناطق بیشتر و متنوع‌تری در این کشور بازدید کنید.

اجاره خودرو در پاریس

در میان همه شهرهای زیبای این کشور ، اکثر مسافران از پاریس ، نیس و کن بازدید میکنند که شما می توانید با اجاره خودرو از همه این شهرها دیدن کنید ، با اجاره ماشین در پاریس می توانید هتلی بسیار خوب در اطراف پاریس با قیمتی بسیار مناسب تر از هتل های مرکز شهر بگیرید و به راحتی در شهر تردد کنید ، همچنین می توانید با خودرو اجاره ای به ورسای که فاصله کمتری از پاریس دارد بروید و از کاخ ورسای نیز بازدید کنید پس از آن به نیس بروید و در طول مسیر از مناظر زیبا لذت ببرید و با اجاره خودرو در نیس به گشت و گذار در این شهر بپردازید و از ساحل زیبا و نیلگون نیس نیز لذت ببرید و از آنجا به شهر بندری کن نیز سفر کنید و با اجاره خودرو در کن در تمام این شهر به گشت و گذار بپردازید.

جهت رزرو و اجاره خودرو با شرایط آسان تماس بگیرید:

02191015400