اجاره خودرو در المان

اجاره خودرو در آلمان

آلمان کشور موسیقی، هنر و تکنولوژی با وسعت بالایی هست که جاذبه‌های دیدنی بسیاری را در خود جای‌داده است. به موسیقی و هنر در برلین تا جنگل‌های زیبای غرب، شهرهای تاریخی و ساحلی را هم اضافه کنید. در آلمان هر جاذبه‌ای که در نظر داشته باشید، وجود دارد: قلعه‌ها و آثار تاریخی، شهرهای قدیمی، زیبایی‌های طبیعی، غذاها و نوشیدنی‌های لذیذ و جاذبه‌های مدرن و ازآنجاکه آلمان در مقایسه با دیگر کشور‌های اروپایی کشوری ارزان است، سالانه گردشگران زیادی را به خود جذب می‌کند که با داشتن اطلاعاتی کافی می‌توانید از همه‌ی شهر‌ها و مکان‌های دیدنی آن بازدید کنید. یک‌راه بسیار خوب و مقرون‌به‌صرفه برای گشتن  اجاره خودرو در آلمان هست. آلمان در مرکز اروپا واقع‌شده و همسایگان آلمان در شمال دانمارک و هلند، در غرب بلژیک و فرانسه، در جنوب سوئیس، اتریش و ایتالیا و در شرق لهستان و جمهوری چک هستند که با اجاره ماشین در آلمان می‌توانید با زمان‌بندی سفر خود، راحت‌تر و با هزینه‌ای کمتر از سایر وسایل نقلیه از مناطق بیشتر و متنوع‌تری در این کشور و کشورهای همسایه آن بازدید کنید.

سفر به آلمان

  • محدودیت کیلومتر در شهر : 40 تا 50 کیلومتر 
  • محدودیت سرعت اتوبان: 80- 100 کیلومتر
  • محدودیت سرعت بزرگراه‌ها: نامحدود
  • نوشیدنی‌های الکلی هنگام رانندگی:  غیرمجاز است 
  • حداقل سن قانونی رانندگی: گواهینامه پایه یک و پایه دو به ترتیب 21 و 18 سال
  • بیمه: بیمه برای وسایل نقلیه نیز الزامی است.
  • واحد پول : Euro
  • قیمت بنزین  هر لیتر:  1.37 Euro
  • شماره تماس سفارت آلمان در تهران     02139990000
  • شماره تماس سفارت  ایران در آلمان  004930843530     

جهت رزرو و اجاره خودرو با شرایط آسان تماس بگیرید:

02191015400

اجاره ماشین در آلمان

رانندگی در آلمان به خاطر وجود جاده‌ها و اتوبان‌های عالی بسیار لذت‌بخش است و دارای دومین شبکه جاده‌ای دنیاست که با اجاره خودرو می‌توانید لذت بی‌نظیری از رانندگی را در اکثر اتوبان‌هایی که محدودیت کیلومتر ندارند تجربه کنید و سفر خاطره‌انگیزی را رقم بزنید.
شما با اجاره‌ خودرو آلمان می‌توانید با زمان‌بندی سفر خود، راحت‌تر و با هزینه‌ای کمتر از سایر وسایل نقلیه از مناطق بیشتر و متنوع‌تری در این کشور بازدید کنید.

اجاره خودرو در فرانکفورت

با سفر به آلمان ، اجاره خودرو در برلین بسیار توصیه می شود زیرا امروزه به عنوان یک پایتخت مشهور و ثروتمند جهان که در فرهنگ، سیاست، بی همتاس و همچنین به ارکسترها، موزه ها و مراکز تفریحی، و میزبانی بسیاری از رویدادهای ورزشی معروف می باشد، اجاره خودرو بهترین گزینه برای بازدید از همه این مناطق در اقامت چند روزه در این شهر می باشد .همچنین با اجاره خودرو در مونیخ که رقیب فرهنگی برلین است می توانید از اماکن دیدنی بازدید و در سطح شهر نیز تردد کنید .با اجاره خودرو در فرانکفورت که مرکز فرهنگی و اقتصادی آلمان است می توانید تلفیق زیبایی های زندگی سنتی و مدرن را با تردد در سطح شهر حس کنید و از اماکن زیبای این شهر دیدن کنید .

جهت رزرو و اجاره خودرو با شرایط آسان تماس بگیرید:

02191015400