اجاره خودرو در فرودگاه مهرآباد

اجاره خودرو در فرودگاه مهرآباد

منطقه ای که هم اکنون فرودگاه بین المللی مهرآباد در آن قرار دارد، در زمان قاجار روستایی بوده است که مهرآباد (حسین آباد) نام داشته است. جالب است بدانید به دلیل اینکه بعدها این منطقه را به عنوان مهریه به عصمت الدوله دختر ناصرالدین شاه داده شده است، نام مهرآباد برای آن انتخاب شده است.در بهمن ماه سال ۱۳۰۴ اولین شرکت هواپیمایی در ایران به وجود آمد. این هواپیمایی آلمانی که یونکرس نام داشت به صورت انحصاری فعالیت می کرد.بعد از سالها، ایران گامی بزرگتر به سمت صنعت هوایی کشور برداشت و پس از تاسیس باشگاه خلبانی و وارد کردن ۲۰ عدد هواپیما، سرانجام در سال ۱۳۱۷ فرودگاه بین المللی مهرآباد امروزی تاسیس شد. اما فعالیت ایران در صنعت هوایی متوقف نشد و در سال ۱۳۲۵ تعدادی از خلبان های نیروی هوایی آمریکا به ایران اعزام شدند تا نیروی هوایی ایران توانست سرانجام در سال ۱۳۲۸ در مهرآباد شروع به پرواز کنند. در سال تاسیس فرودگاه مهرآباد هیچکدام از کشورهای حوزه خاورمیانه به جز ایران چنین فرودگاه بزرگی نداشتند. فرودگاه مهرآباد بزرگترین و مهمترین فرودگاه کشور به شمار می رفت که تمام پروازهای بین المللی ایران در آن انجام می شد، حتی با اینکه امروزه دیگر پروازهای بین المللی در آن صورت نمی گیرد، این فرودگاه تنها میزبان پروازهای داخلی بسیاری در بین شهرهای ایران و برخی پروازهای زیارتی است.
فرودگاه مهرآباد دارای 6 ترمینال هست که هر کدوم از این ترمینالها مربوط به پروازها و شرکتهای هواپیمایی متفاوت می باشد. همچنین دارای پارکینگ های طبقاتی و همسطح نیز می باشد که هر پارکینگ جداگانه مربوط به ترمینال خاص خود هست. همچنین سوئیچ ایران اولین و تنها ترین شرکت اجاره خودرو در ایران است که دارای دو ایستگاه در فرودگاه مهرآباد می باشد. شما می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان خودروی موردنیاز خودتان را در این ایستگاهها دریافت نمایید.

نحوه اجاره خودرو در فرودگاه مهرآباد

سوئیچ با گستردگی و استقرار ایستگاه‌ های ثابت در فرودگاه مهرآباد و دیگر شهرهای ایران، در راستای جلب رضایت مشتریان با ارائه طیف وسیعی از خودروها در کلاس اقتصادی تا لوکس خدمات اجاره خودرو بدون راننده، با راننده و ترانسفر به مشتریان ‌عرضه می نماید.

محدودیت کیلومتر برای افرادی که در ایران ساکن هستند و یا مقیم خارج از ایران هستند در هر روز 300 کیلومتراست که با پرداخت مبلغی اضافه می توانید بدون محدودیت خودرو خود را دریافت کنید.

در صورت بروز هر گونه خسارت و یا تصادف در هر کجای ایران که باشید همکاران ما در بخش تعمیرات و نگهداری پشتیبان شما خواهند بود.

تمامی جرائم راهنمایی و رانندگی  توسط همکاران ما در بخش جرائم  پرداخت و از ودیعه جریمه شما کسر خواهد شد.

 پس از ارائه مدارک مورد نیاز که توسط همکاران ما به شما اعلام می شود به راحتی می‌توانید خودرو خود را رزرو کنید و آن را در هر کدام از ایستگاه‌های مورد نظر خود در ایران دریافت کنید.

همچنین خدمات خود را به‌صورت ۲۴ ساعته و با هدف پاسخگویی سریع، در اولویت قرار دادن رضایت مشتریان و فراهم کردن کلیه نیاز آن‌ها ارائه می دهد.

مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو در فرودگاه مهرآباد

مشتریانی که برای اجاره ماشین بدون راننده در فرودگاه مهراباد اقدام می‌کند، حداقل باید بیست سال سن داشته باشد‌. داشتن گواهینامه رانندگی معتبر با حداقل شش ماه اعتبار یکی از مدارک بسیار مهم برای اجاره خودرو به شمار می‌رود.در واقع به کسی تمام مدارک مورد نیاز را به غیر از گواهینامه داشته باشد، خودرویی اجاره داده نخواهد شد. مدارک شناسایی مورد نیاز نیز شامل کارت ملی یا شناسنامه است. ارائه سند ملکی یا اجاره نامه، ارائه سفته یا چک بانکی به میزان بیست درصد از قیمت روز خودروی اجاره‌ای و … مدارک دیگری هستند که شهروندان تهرانی باید به سوییچ تحویل دهند. شهروندان غیر تهرانی نیز باید گواهینامه، کارت شناسایی ملی، چک یا سفته به میزان بیست درصد از قیمت روز خودرو، ودیعه نقدی و مبلغ اجاره خودرو را بر اساس تعداد روزهای اجاره ماشین در فرودگاه مهراباد  تحویل دهند.

مدارک مورد نیاز برای کارمندان دولتی و نظامی شامل کارت شناسایی، گرفتن گواهی عادی اشتغال به کار از محل خدمت، چک کارمندی به مقدار بیست درصد از قیمت روز ماشین می‌باشد. از توریست‌های خارجی بالای بیست سال که قصد اجاره خودرو در فرودگاه مهراباد دارند گواهینامه رانندگی، اصل پاسپورت یا ویزا، بلیط برگشت، ودیعه نقدی یا دیپوزیت دریافت می‌شود‌. پس از ارائه مدارک به سوییچ می‌توانید نسبت به رزرو خودرو اقدام کنید. برای رزرو خودرو ابتدا باید خودروی مورد نظر خود را انتخاب کرده و تعداد روزهای اجاره را با تاریخ روز دریافت و تاریخ روز تحویل به سوییچ مشخص کنید. در مرحله بعدی از بین اجاره ماشین بدون راننده در فرودگاه مهراباد  یا اجاره ماشین با راننده در فرودگاه مهراباد  یک مورد را انتخاب کنید.

ایستگاه های سوییچ در فرودگاه مهراباد

سوئیچ در فرودگاه مهراباد دارای سه ایستگاه است. شما می‌توانید از ایستگاه سوئیچ در فرودگاه مهرآباد ترمینال 1،  ترمینال 2 و ترمینال 6 و یا ایستگاه دفتر مرکزی سوئیچ واقع در شهرک غرب خودرو خود را اجاره کنید.

خدمات اجاره خودرو در فرودگاه مهرآباد در قالب اجاره ماشین با راننده و اجاره ماشین بدون راننده ارائه می‌شود.

خودروهای سوئیچ در این ایستگاه از کلاس اقتصادی تا لوکس ارائه می‌شوند و شما می‌توانید با توجه به نیاز ، خودروی خود را انتخاب نمایید.

لیست قیمت ماشین‌های اجاره‌ای بر اساس مدل خودرو، تعداد روزهای اجاره خودرو با راننده و اجاره خودرو بدون راننده بودن متفاوت است.

اطلاعات تماس ایستگاه اجاره خودرو مهرآباد

آدرس ایستگاه فرودگاه مهرآباد : فرودگاه مهرآباد، ترمینال 1 و 2 و 6 ، سالن پروازهای ورودی

ایستگاه فرودگاه مهرآباد 2 : تلفن: 02191015400 ، داخلی 52
ایستگاه فرودگاه مهرآباد 6 : تلفن: 
02191015400 ، داخلی 53
ایستگاه فرودگاه مهرآباد 1 : تلفن: 02191015400 ، داخلی 535

سوالات متداول

مشتریان عزیز می توانند از طریق تماس تلفنی ، ایمیل و سایت، خودرو مورد نظر خود را در یکی از 15 استان و 23 ایستگاه سوئیچ در سراسر کشور انتخاب و پس از ارائه تصویر مدارک مورد نیاز برای اجاره ، رزرو خود را قطعی نمایند و در تاریخ و زمان انتخابی خود ، ماشین را از ایستگاه مورد نظر دریافت نمایند.

مدرک شغلی معتبر + چک صیاد و یا در صورت نداشتن چک میتوانید از ودیعه نقدی و سفته استفاده کنید ( به هنگام استرداد خودرو به شما عودت خواهد شد). پرداخت 1 میلیون تومان به عنوان ودیعه جرائم رانندگی که بعد از 60 روز کاری به مشتری برگشت داده می شود.

در صورت بروز نقص فنی ، همکاران ما در محل حضور پیدا خواهند کرد و در صورتی که قادر به تعمیر در محل باشند خودرو تعمیر میگردد ، در غیر این صورت خودروی خراب را تحویل می گیرند و خودروی جایگزین در اختیار مشتری قرار خواهند داد ، همچنین اگر مشتری در شهری باشد که امکان حضور تیم فنی سوئیچ در محل نباشد از مشتری درخواست استفاده از امداد خودرو و یا مراجعه به تعمیرگاه می شود که پس از ارائه فاکتور ، هزینه ی تعمیر به مسافر پرداخت می گردد.

بله، در قرار داد اجاره خودرو شما مجاز به طی مسافت 300 کیلومتر در روز هستید، چنانچه شما مسافتی بیشتر از این میزان را طی کردید، طبق قرارداد این مبلغ محاسبه و از طرف شما پرداخت خواهد شد.