اجاره خودرو در فرودگاه مهرآباد

اجاره خودرو در فرودگاه مهرآباد

منطقه ای که هم اکنون فرودگاه بین المللی مهرآباد در آن قرار دارد، در زمان قاجار روستایی بوده است که مهرآباد (حسین آباد) نام داشته است. جالب است بدانید به دلیل اینکه بعدها این منطقه را به عنوان مهریه به عصمت الدوله دختر ناصرالدین شاه داده شده است، نام مهرآباد برای آن انتخاب شده است.در بهمن ماه سال ۱۳۰۴ اولین شرکت هواپیمایی در ایران به وجود آمد. این هواپیمایی آلمانی که یونکرس نام داشت به صورت انحصاری فعالیت می کرد.بعد از سالها، ایران گامی بزرگتر به سمت صنعت هوایی کشور برداشت و پس از تاسیس باشگاه خلبانی و وارد کردن ۲۰ عدد هواپیما، سرانجام در سال ۱۳۱۷ فرودگاه بین المللی مهرآباد امروزی تاسیس شد. اما فعالیت ایران در صنعت هوایی متوقف نشد و در سال ۱۳۲۵ تعدادی از خلبان های نیروی هوایی آمریکا به ایران اعزام شدند تا نیروی هوایی ایران توانست سرانجام در سال ۱۳۲۸ در مهرآباد شروع به پرواز کنند. در سال تاسیس فرودگاه مهرآباد هیچکدام از کشورهای حوزه خاورمیانه به جز ایران چنین فرودگاه بزرگی نداشتند. فرودگاه مهرآباد بزرگترین و مهمترین فرودگاه کشور به شمار می رفت که تمام پروازهای بین المللی ایران در آن انجام می شد، حتی با اینکه امروزه دیگر پروازهای بین المللی در آن صورت نمی گیرد، این فرودگاه تنها میزبان پروازهای داخلی بسیاری در بین شهرهای ایران و برخی پروازهای زیارتی است.
فرودگاه مهرآباد دارای 6 ترمینال هست که هر کدوم از این ترمینالها مربوط به پروازها و شرکتهای هواپیمایی متفاوت می باشد. همچنین دارای پارکینگ های طبقاتی و همسطح نیز می باشد که هر پارکینگ جداگانه مربوط به ترمینال خاص خود هست. همچنین سوئیچ ایران اولین و تنها ترین شرکت اجاره خودرو در ایران است که دارای دو ایستگاه در فرودگاه مهرآباد می باشد. شما می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان خودروی موردنیاز خودتان را در این ایستگاهها دریافت نمایید.

ELANTRA


1 تا 2 روز : 1/165/000 تومان روزانه
3 تا 6 روز : 1/120/000 تومان روزانه
7 تا 13 روز : 1/075/000 تومان روزانه
AT 5 4 2

اجاره خودرو النترا
تویوتا کرولا

COROLLA


1 تا 2 روز : 1/280/000 تومان روزانه
3 تا 6 روز : 1/230/000 تومان روزانه
7 تا 13 روز : 1/180/000 تومان روزانه
AT 5 4 2

اجاره خودرو کرولا
تویوتا کمری 2012

CAMRY


1 تا 2 روز : 1/280/000 تومان روزانه
3 تا 6 روز : 1/230/000 تومان روزانه
7 تا 13 روز : 1/180/000 تومان روزانه
AT 5 4 2

اجاره خودرو کمری 2012
هایما

HAIMA S7 T


1 تا 2 روز : 1/280/000 تومان روزانه
3 تا 6 روز : 1/230/000 تومان روزانه
7 تا 13 روز : 1/180/000 تومان روزانه
AT 5 5 3

اجاره خودرو هایما

نحوه اجاره خودرو در فرودگاه مهرآباد

سوئیچ با گستردگی و استقرار ایستگاه‌ های ثابت در فرودگاه مهرآباد و دیگر شهرهای ایران، در راستای جلب رضایت مشتریان با ارائه طیف وسیعی از خودروها در کلاس اقتصادی تا لوکس خدمات اجاره خودرو بدون راننده، با راننده و ترانسفر به مشتریان ‌عرضه می نماید.

محدودیت کیلومتر برای افرادی که در ایران ساکن هستند و یا مقیم خارج از ایران هستند در هر روز 300 کیلومتراست که با پرداخت مبلغی اضافه می توانید بدون محدودیت خودرو خود را دریافت کنید.

در صورت بروز هر گونه خسارت و یا تصادف در هر کجای ایران که باشید همکاران ما در بخش تعمیرات و نگهداری پشتیبان شما خواهند بود.

تمامی جرائم راهنمایی و رانندگی  توسط همکاران ما در بخش جرائم  پرداخت و از ودیعه جریمه شما کسر خواهد شد.

 پس از ارائه مدارک مورد نیاز که توسط همکاران ما به شما اعلام می شود به راحتی می‌توانید خودرو خود را رزرو کنید و آن را در هر کدام از ایستگاه‌های مورد نظر خود در ایران دریافت کنید.

همچنین خدمات خود را به‌صورت ۲۴ ساعته و با هدف پاسخگویی سریع، در اولویت قرار دادن رضایت مشتریان و فراهم کردن کلیه نیاز آن‌ها ارائه می دهد.

ایستگاه های سوییچ در فرودگاه مهراباد

سوئیچ در فرودگاه مهراباد دارای دو ایستگاه است. شما می‌توانید از ایستگاه سوئیچ در فرودگاه مهرآباد ترمینال 2 و ترمینال 6 و یا ایستگاه دفتر مرکزی سوئیچ واقع در شهرک غرب خودرو خود را اجاره کنید.

خدمات اجاره خودرو در فرودگاه مهرآباد در قالب اجاره ماشین با راننده و اجاره ماشین بدون راننده ارائه می‌شود.

خودروهای سوئیچ در این ایستگاه از کلاس اقتصادی تا لوکس ارائه می‌شوند و شما می‌توانید با توجه به نیاز ، خودروی خود را انتخاب نمایید.

لیست قیمت ماشین‌های اجاره‌ای بر اساس مدل خودرو، تعداد روزهای اجاره خودرو با راننده و اجاره خودرو بدون راننده بودن متفاوت است.

اطلاعات تماس ایستگاه اجاره خودرو مهرآباد

آدرس ایستگاه فرودگاه مهرآباد : فرودگاه مهرآباد، ترمینال 2 و 6 ، سالن پروازهای ورودی

ایستگاه فرودگاه مهرآباد : تلفن: 02144699051 ، تلفن همراه: 09018380361