اجاره خودرو در هلند

اجاره خودرو در هلند

هلند را می‌توان سرزمین گل‌های لاله، آسیاب‌های بادی و کانال‌های آبی نامید، که یکی از خیره‌کننده‌ترین مناظر اروپا می‌باشد؛ اما فقط این نیست، معماری خاص هلند، موزه‌های بی‌شمار آن، هنر اصیل، هنرمندان مشهور آن، قلعه‌ها و مناظر شهری جذاب آمستردام و دیگر شهرهای هلند باعث می‌شوند که هر گردشگری در اولین فرصت، به سمت هلند روانه شود. هلند در شمال غربی اروپا واقع‌شده و از شرق با آلمان، از جنوب با بلژیک و از غرب نیز از طریق دریا با بریتانیا همسایه است. شهر آمستردام، یکی از شهرهای اروپایی و پایتخت کشور هلند است که هرساله تعداد زیادی گردشگر و توریست به این شهر زیبا سفر می‌کنند. یک واقعیت جالب در مورد شهر آمستردام این است که این شهر بر روی آب ساخته‌شده است؛ بنابراین دارای تعداد زیادی کانال آبی است و در برخی مناطق مردم با قایق‌ها درروی آب رفت‌وآمد می‌کنند.

سفر به هلند

 • حداقل سن قانونی رانندگی: 18 سال
 • محدودیت کیلومتر در شهر: 40 تا 50 کیلومتر 
 •  محدودیت سرعت خارج از شهر: 100 کیلومتر
 •   محدودیت سرعت بزرگراه‌ها:  120تا 110 کیلومتر
 • نوشیدنی‌های الکلی هنگام رانندگی: غیر مجاز است.
 • بیمه: بیمه برای وسایل نقلیه نیز الزامی است.
 • مسیر حرکت خودروها : خودروها در هلند در سمت راست خیابان حرکت می کنند
 • واحد پول : Euro –  یورو
 • قیمت بنزین  هر لیتر:  1.54  یورو
 • شماره تماس سفارت هلند در تهران 02123660000
  شماره تماس سفارت ایران در هلند 003170338400

جهت رزرو و اجاره خودرو با شرایط آسان تماس بگیرید:

02191015400

اجاره ماشین در هلند

گشت‌وگذار با قایق و تاکسی‌های آبی بسیار لذت‌بخش است اما با اجاره‌ خودرو در هلند از سوییچ ايران در هلند می‌توانید با زمان‌بندی سفر خود، راحت‌تر و با هزینه‌ای کمتر از سایر وسایل نقلیه از مناطق بیشتر و متنوع‌تری در این کشور بازدید کنیدو همچنین با اجاره ماشین در هلند می‌توانید از روستاهای اطراف و جاهای خارج از شهر از مناظر زیبا و به ‌یادماندنی هلند سفری به ‌یادماندنی داشته باشید.

اجاره خودرو در آمستردام

با اجاره خودرو در هلند می توانید از شهرهای زیبای این کشور دیدن کنید و فقط در یک شهر نمانید، اجاره خودرو در آمستردام این امکان را فراهم می کند تا به آسانی به باغ گل زیبایی که خارج از شهر قرار دارد بروید و از دیدن گونه های مختلف گل های رنگارنگ و کمیاب لذت ببرید، با اجاره خودرو در روتردام هم می توانید در این شهر به گشت و گذار بپردازید و یا با اجاره خودرو در لاهه از پایتخت سیاسی این کشور و ساختمان هایی که بازتابی از تاثیر تاریخ معاصر است دیدن کنید. اما از بهترین ویژگی های اجاره خودرو در هلند این است که می توانید تا نزدیکی روستاهای بسیار زیبای هلند مثل گیتورون که به ونیز هلند مشهور است بروید و با قایق در کانال ها عبور و مرور کنید، در مسیرهای پیاده روی قدم بزنید و در یکی از کافه های دنج روستا استراحت کنند.

جهت رزرو و اجاره خودرو با شرایط آسان تماس بگیرید:

02191015400