اجاره خودرو در پرتغال

اجاره خودرو در پرتغال

پرتغال کشوری در جنوب غربی اروپا است.پایتخت آن لیسبون و زبان رسمی آن پرتغالی است که از شاخهٔ زبان‌های رومی می‌باشد.این کشور از اعضای اتحادیه اروپا و ناتو است و شیوه حکومتی آن جمهوری پارلمانی است.پرتغال جزء کشورهایی با کیفیت زندگی بالا در اروپا شناخته می شود و تمام این ویژگی ها به لطف وجود مناظر جذاب، بکر و قرون وسطایی در این نقطه از جهان قرار گرفته استکه شما میتواندی با اجاره خودرو در پرتغال از این مناظر زیبا دیدن فرمایید. نام رسمی این کشور “جمهوری پرتغال” و در زبان پرتغالی Portuguesa است. دین مردم این کشور مسیحیت از شاخه کاتولیک رومی است.پرتغال غربی‌ترین کشور سرزمین اصلی اروپاست و خاک پرتغال به همراه تنها همسایه خود اسپانیا شبه‌جزیره ایبری را تشکیل می‌دهد. پرتغال از سوی غرب به اقیانوس اطلس محدود شده‌است و دو مجمع‌الجزایر آزور و مادیرا واقع در این اقیانوس نیز جزء خاک پرتغال هستند.کشور پرتغال دو منطقه کلان‌شهری عمده دارد که یکی کلان‌شهر لیسبون در جنوب و دیگری کلان‌شهر پورتو در شمال است. نام کامل پورتو، پورتو-کاله بوده‌است که به معنی بندر کال‌ها (نام قومی سلتی) است و نام پرتغال نیز تلفظی از نام پورتو-کاله است.

سفر به پرتغال

  • محدودیت کیلومتر در شهر : 40 تا 50 کیلومتر 
  • محدودیت سرعت اتوبان: 80- 100 کیلومتر
  • محدودیت سرعت بزرگراه‌ها: نامحدود
  • نوشیدنی‌های الکلی هنگام رانندگی:  غیرمجاز است 
  • حداقل سن قانونی رانندگی: گواهینامه پایه یک و پایه دو به ترتیب 21 و 18 سال
  • بیمه: بیمه برای وسایل نقلیه نیز الزامی است.
  • واحد پول : Euro
  • قیمت بنزین  هر لیتر:  1.37 Euro

جهت رزرو و اجاره خودرو در پرتغال با شرایط آسان تماس بگیرید:

02191015400

اجاره ماشین در پرتغال

پرتغال از جمله مردمانی با درکِ عمیق از هنر هستند و بسیاری از شهرها در پرتغال دارای موزه هایی ارزشمند از نظر آثار هنری و فرهنگی است، همین موضوع نیز باعث شده تا بسیاری از نمایشگاه های هنری در نقاط مختلف پرتغال از جمله لیسبون همواره دایر باشدو با سفر به این کشور و اجاره ماشین در پرتغال میتوانید از این آثار زیبار و ارزشمند دیدن فرمایید.
به یاد داشته باشید در این کشور رانندگی از سمت راست میباشد و سبقت گرفتن از سمت راست مجاز نیست و جرائم سنگینی تا 100 یورو در پی دارد.
شبها هنگام رانندگی در جاده های فرعی مراقب گاری های اسبی که کنار جاده متوقف شده اند باشید. حق تقدم همیشه با عابر پیاده است. سعی کنید در ساعات شلوغی رانندگی نکنید. پرتغال یکی از کشورهایی است که در میان کشورهای اروپایی آمار قابل قبولی در ایمنی رانندگی ندارد.

بین پرتغال و اسپانیا یک رودخانه مرزی است، که تنها راه ارتباط بین این دو شهر مرزی زیپ لاین است. این زیپ‌لاین که برای مقاصد توریستی و گردشگری مورد استفاده قرار می‌گیرد باعث می‌شود توریست‌ها با سرعت ۷۰ تا ۸۰ کیلومتر در ساعت این مرز آبی بین دو کشور اسپانیا و پرتغال را بپیمایند و در کشور دیگر پیاده شوند. با اجاره خودرو در اسپانیا نیز میتوانید از تمامی نقاط گردشگری و زیبای این کشور نیز دیدن نمایید

اجاره خودرو در لیسبون

با اجاره ماشین در لیسبون میتوانید از مناطق برجسته ی آن نظیر قلعه سنت جورج، عمارت بلم، گیر دو اورینتس و یا منطقه ی بایشا شیادو که دارای انواع رستوران‌های بین‌المللی برای همه انواع سلیقه‌ها است. گل فروشان دوره‌گرد، فروشندگان شاه بلوط داغ، کافه‌های خیابانی، هنرمندان خیابانی مستقل مانند مرد مجسمه ای (آقای مجسمه) یا نوازندگان ملودی‌های آشنا و بسیاری دیگر از جاذبه‌های این منطقه است دیدن فرمایید.

جهت رزرو و اجاره خودرو در پرتغال با شرایط آسان تماس بگیرید:

02191015400