اجاره خودرو در اسپانیا

اجاره خودرو در اسپانیا

اسپانیا، سرزمین هنر و معماری بافرهنگی غنی ،متنوع و تاریخی پرفراز‌ونشیب است .کلیساها، بقایای باستانی رومی، مساجد زیبا و کاخ‌های باشکوه با معماری اسلامی، تنها گوشه‌ای از هنر و معماری این کشور را به تصویر می‌کشند. اسپانیا سرزمین سیستا یا همان خواب نیمروزی است که به خاطر آرامش خاصی که بر آن حاکم است، مسافران را برای چندمین بار به سفر به این کشور دیدنی مشتاق می‌کند. این کشور نه‌چندان پهناور ولی زیبا ، شهرتش را مرهون مردم، فرهنگ، هنر ،غذاها و آداب‌ورسوم خاصش است. شما اگر ماجراجو هستید و دنبال هیجان هستید، ورزش‌های آبی هیجان‌انگیز ، گاوبازی،جشن گوجه و حمام آفتاب در سواحل مدیترانه می‌تواند بهترین گزینه برای شما باشد. اسپانیا بزرگ‌ترین کشور در جنوب اروپاست است که علاوه بر مرزهای آبی، مرزهای طبیعی متنوعی با کشورهای متعدد دارد که از جنوب شرقی به دریای مدیترانه ، از شمال و شمال شرقی به فرانسه و از غرب و شمال غربی به پرتغال و اقیانوس اطلس می‌رسد. اگر قصد دارید به شهرهای بزرگ اسپانیا همچون مادرید و بارسلونا و سایر شهرهای تاریخی و زیبای آن برسید، اجاره خودرو در اسپانیا ایده خوبی است.

سفر به اسپانیا

 • حداقل سن قانونی رانندگی : 18 سال
 • محدودیت کیلومتر در شهر: 40 تا 50 کیلومتر 
 • محدودیت سرعت خارج از شهر: 90 تا 100 کیلومتر
 • محدودیت سرعت بزرگراه‌ها:  120 تا 110 کیلومتر
 • نوشیدنی‌های الکلی هنگام رانندگی:  غیر مجاز
 • بیمه: بیمه برای وسایل نقلیه نیز الزامی است.
 • مسیر حرکت خودروها : خودرو ها در اسپانیا در سمت راست خیابان حرکت می کنند
 • واحد پول : Euro
 • قیمت بنزین  هر لیتر:  1.20 Euro
 • شماره تماس سفارت اسپانیا در تهران     02122568681
 • شماره تماس سفارت ایران دراسپانیا        0034913450112

جهت رزرو و اجاره خودرو با شرایط آسان تماس بگیرید:

02191015400

اجاره ماشین در اسپانیا

شما با اجاره‌ ماشین در اسپانیا می‌توانید با زمان‌بندی سفر خود، راحت‌تر و با هزینه‌ای کمتر از سایر وسایل نقلیه از مناطق بیشتر و متنوع‌تری در این کشور بازدید کنید، همچنین با ماشین خود می‌توانید در چندین روزبه چند شهر کوچک سر بزنید و با یک سفر از چند شهر زیبا دیدن کنید که اسکان در این شهرهای کوچک به دلیل داشتن سواحل تمیز و آرام بسیار خاطره‌انگیز و آرامش ‌بخش هستند و مسافران را به‌سوی خود جذب می‌کند که البته بازدید و اسکان از این مناطق رؤیایی با خودرو قابل‌دسترس‌تر و ارزان‌تر از هر نوع وسیله نقلیه دیگر است.

اجاره خودرو در بارسلون

اجاره ماشین در بارسلون پیشنهاد خوبی برای افرادی هست که می خواهند در این شهر گشت و گذار کنند زیرا ساختمان ها و شهر سازی بارسلون مشهور هستند به خصوص بناهایی با معماری آنتونیو گائودی که با کرایه ماشین در یک روز می توانید از همه این ساختمان ها و معماری بی نظیرشان دیدن کنید. اجاره خودرو در مالاگا نیز بسیار پرطرفدار می باشد زیرا مسافران با کرایه ماشین هم در شهر گردش می کنند هم از ساحل زیبا لذت می برند. اجاره خودرو در سویل که زیباترین و پرشورترین شهر اسپانیا است بسیار به یاد ماندنی خواهد بود زیرا همه زیبایی ها و تجربیات جدید در سویل با گشت در این شهر و حس تاریخ غنی این شهر در گوشه گوشه ی شهر ملموس است.

جهت رزرو و اجاره خودرو با شرایط آسان تماس بگیرید:

02191015400