اجاره خودرو در تهران

اجاره خودرو در تهران

تهران به ‌عنوان پایتخت 100 ساله ایران و کلان شهر دوست داشتنی ایران جاذبه‌های گردشگری زیادی از تاریخی و فرهنگی تا طبیعی را در خود جای داده است که بازدید از آن‌ها می‌تواند خاطره‌های دلنشینی از این شهر را برایتان به یادگار بگذارد. در این شهر شلوغ و پرجمعیت، می‌توانید تا پاسی از شب با استفاده از خودرو شخصی یا  اجاره خودرو در تهران از پارک ‌ها و جاذبه ‌های طبیعی استفاده کنید یا اگر به جا‌های تاریخی و فرهنگی علاقه ‌مند هستید، کاخ ‌ها، موزه ‌ها و عمارت‌ های دیدنی متعددی در گوشه‌ و کنار شهر وجود دارد که بازدید از آن‌ها خالی از لطف نخواهد بود. مکان های گردشگری  تهران در تمام فصول سال رنگ و بوی مخصوص آن فصل را داشته و چشم هر بیننده ای را نوازش می کند. به همین دلیل در تمام فصول سال گردشگران داخلی و خارجی با اجاره خودرو از سوئیچ ایران لذت خود را از این طبیعت زیبا دوچندان می کنند.تهران به ‌عنوان پایتخت 100 ساله ایران و کلان شهر دوست داشتنی ایران جاذبه‌های گردشگری زیادی از تاریخی و فرهنگی تا طبیعی را در خود جای داده است که بازدید از آن‌ها می‌تواند خاطره‌های دلنشینی از این شهر را برایتان به یادگار بگذارد. در این شهر شلوغ و پرجمعیت، می‌توانید تا پاسی از شب با استفاده از خودرو شخصی یا اجاره خودرو در تهران از پارک ‌ها و جاذبه ‌های طبیعی استفاده کنید یا اگر به جا‌های تاریخی و فرهنگی علاقه ‌مند هستید، کاخ ‌ها، موزه ‌ها و عمارت‌ های دیدنی متعددی در گوشه‌ و کنار شهر وجود دارد که بازدید از آن‌ها خالی از لطف نخواهد بود. 

مکان های گردشگری  تهران در تمام فصول سال رنگ و بوی مخصوص آن فصل را داشته و چشم هر بیننده ای را نوازش می کند. به همین دلیل در تمام فصول سال گردشگران داخلی و خارجی با اجاره خودرو از سوئیچ ایران لذت خود را از این طبیعت زیبا دوچندان می کنند.اگر ساکن شهرهای دیگر هستید توصیه می‌کنیم سفر به تهران را جز برنامه‌های بازدید خود قرارداده و با اجاره ماشین در تهران شروع به گردش جاهای دیدنی آن کنید.می توانید گردش خود را از جنوب تهران با تماشای کاخ گلستان که از کهن ترین و زیباترین کاخ های ایران است شروع کنید. این کاخ امروزه یکی از بناهایی است که ایرانیان به وجودش افتخار می‌کنند زیرا نام این قصر در سال 1392 میلادی در فهرست جهانی یونسکو به ثبت رسید و حالا یکی از میراث فرهنگی و تاریخی ایران به حساب می‌آید.بعد از کاخ گلستان در آن نزدیکی براحتی با خودرو اجاره ای خود می توانید به دروازه باغ ملی یا سردر باغ ملی بروید که از بناهای به جا مانده از اواخر دوره قاجار می‌باشد و در سال‌های ۱۳۰۱ احداث شده ‌است.بعد از آن بهترین گزینه کاخ بهارستان یا عمارت مجلس شورای ملیست که در میدان بهارستان واقع شده است. کاخ بهارستان از نظر معماری مظهر سبک معماری محکم و استوار با ترکیبی از سنت و تجدد در ارگ حکومتی تهران بوده است‌.بعد از تماشای کاخها می توانید به گردش و خرید در بازار بزرگ تهران که یکی از جاهای دیدنی و جاذبه های تاریخی و گردشگری است بروید. مجموعه بازار تهران در جنوب تهران و در بافت قدیمی و تاریخی شهر واقع شده و چون گذشته مهم ترین مرکز بازرگانی و تجاری است.همچنین بعد از گشت و گذار در محله های جنوبی می توانید با اجاره خودروتون به سمت شمال تهران حرکت کنید و یکمی آب و هواتون تغییر بدید. از این رو با گشت وگذار در محله دربند تهران که یکی از مناطق خنک گردشگری است از دهکده های قدیمی شمیران محسوب می شود لذت ببرید.دربند دارای تعداد زیادی رستوران است و شما می توانید برای صرف شام در هوایی خوب و مکانی زیبا به این رستوران ها بروید.از دیگر مناطق پربازدید در شمال تهران را می توان مجموعه کاخ های سعدآباد، کاخ نیاوران، پارک جمشیدیه، نیاوران و پارک ملت نام برد.علاوه برگشت وگذاردر شمال تهران می توان به مکان‌های دیدنی دیگری در تهران چون برج میلاد، برج آزادی، پل طبیعت، پارک چیتگرو باغ پرندگان که از جاهای دیدنی تهران هستند دیدن فرمایید.

 اجاره ماشین در تهران 

در سال‌های اخیر افراد برای تردد داخلی و برون شهری از خودرو بیشتر از سایر وسایل نقلیه استفاده کرده‌اند و هم اکنون استفاده از خدمات اجاره خودرو به بخش مهمی از سفرها تبدیل‌شده است.اگر به دنبال تجربه منحصربه‌فرد و فراموش‌نشدنی برای راندن خودرویی متفاوت هستید، اگر برای یک سفر به ‌یادماندنی برنامه‌ ریزی می‌کنید ،اگر به تهران سفرکرده‌اید و در مدت اقامت خود نیاز به خودرودارید و یا اگر ماشین شما به هر دلیلی قابل‌استفاده نبود، در طول این مدت می‌توانید اقدام به اجاره ماشین موردنیاز خودنمایید.سوئيچ با مالکیت ناوگان گسترده‌ای از خودروها ،جایگاهی برتر در صنعت اجاره خودرو کسب کرده است . مزایا اجاره خودرو از سوئیچ بسیار ویژه و متمایز بوده و براساس استاندارهای بین‌المللی ، خدمات اجاره خودرو از سوئیچ در تهران و سرتاسر ایران را فراهم می‌کند.

سوئیچ با گستردگی و استقرار ایستگاه‌های ثابت در تهران و دیگر شهرهای ایران ،در راستای جلب رضایت مشتریان با ارائه طیف وسیعی از خودروها در کلاس اقتصادی تا لوکس خدمات اجاره خودرو بدون راننده در تهران و اجاره خودرو با راننده در تهران و ترانسفر فرودگاهی را به مشتریان ‌عرضه می نماید.

شایان ذکر است برای اجاره ماشین در تهران  شرایط و مدارک خاصی موردنیاز نيست و با ارائه مدارک شناسایی و احراز مدارك شغلی معتبر می‌توانید اجاره ماشین مورد نیازتان را با شرایطی آسان در سراسر ايران ازجمله اجاره خودرو در تهران، اجاره خودرو در اصفهان و اجاره خودرو در کیش و سایر ایستگاه‌ها انجام دهید.

قیمت اجاره ماشين بر اساس تعداد روزهای اجاره ،مدل خودرو و نوع قرارداد متفاوت است.

مشاوره و ثبت رزرو اجاره خودرو در تبریز

 02191015400  

سوئیچ با گستردگی و استقرار ایستگاه‌های ثابت در تهران و دیگر شهرهای ایران ،در راستای جلب رضایت مشتریان با ارائه طیف وسیعی از خودروها در کلاس اقتصادی تا لوکس خدمات اجاره خودرو بدون راننده در تهران و اجاره خودرو با راننده در تهران و ترانسفر فرودگاهی را به مشتریان ‌عرضه می نماید.

شایان ذکر است برای اجاره ماشین در تهران  شرایط و مدارک خاصی موردنیاز نيست و با ارائه مدارک شناسایی و احراز مدارك شغلی معتبر می‌توانید اجاره ماشین مورد نیازتان را با شرایطی آسان در سراسر ايران ازجمله اجاره خودرو در تهران، اجاره خودرو در اصفهان و اجاره خودرو در کیش و سایر ایستگاه‌ها انجام دهید.

قیمت اجاره ماشين بر اساس تعداد روزهای اجاره ،مدل خودرو و نوع قرارداد متفاوت است.

مشاوره و ثبت رزرو اجاره خودرو در تبریز

 02191015400  

سوالات متداول

مشتریان عزیز می توانند از طریق تماس تلفنی ، ایمیل و سایت، خودرو مورد نظر خود را در یکی از 15 استان و 23 ایستگاه سوئیچ در سراسر کشور انتخاب و پس از ارائه تصویر مدارک مورد نیاز برای اجاره ، رزرو خود را قطعی نمایند و در تاریخ و زمان انتخابی خود ، ماشین را از ایستگاه مورد نظر دریافت نمایند.

مدرک شغلی معتبر + چک صیاد و یا در صورت نداشتن چک میتوانید از ودیعه نقدی و سفته استفاده کنید ( به هنگام استرداد خودرو به شما عودت خواهد شد). پرداخت 1 میلیون تومان به عنوان ودیعه جرائم رانندگی که بعد از 60 روز کاری به مشتری برگشت داده می شود.

در صورت بروز نقص فنی ، همکاران ما در محل حضور پیدا خواهند کرد و در صورتی که قادر به تعمیر در محل باشند خودرو تعمیر میگردد ، در غیر این صورت خودروی خراب را تحویل می گیرند و خودروی جایگزین در اختیار مشتری قرار خواهند داد ، همچنین اگر مشتری در شهری باشد که امکان حضور تیم فنی سوئیچ در محل نباشد از مشتری درخواست استفاده از امداد خودرو و یا مراجعه به تعمیرگاه می شود که پس از ارائه فاکتور ، هزینه ی تعمیر به مسافر پرداخت می گردد.

بله، در قرار داد اجاره خودرو شما مجاز به طی مسافت 300 کیلومتر در روز هستید، چنانچه شما مسافتی بیشتر از این میزان را طی کردید، طبق قرارداد این مبلغ محاسبه و از طرف شما پرداخت خواهد شد.

اجاره خودرو در تهران

PEUGEOT 207


1 تا 2 روز : 1/800/000 تومان روزانه
3 تا 6 روز : 1/700/000 تومان روزانه
7 تا 13 روز : 1/650/000 تومان روزانه
AT 4 4 2

اجاره خودرو 207

jack j4


1 تا 2 روز : 1/800/000 تومان روزانه
3 تا 6 روز : 1/700/000 تومان روزانه
7 تا 13 روز : 1/650/000 تومان روزانه
AT 4 4 2

اجاره خودرو جک j4
دنا

DENA


1 تا 2 روز : 1/800/000 تومان روزانه
3 تا 6 روز : 1/700/000 تومان روزانه
7 تا 13 روز : 1/650/000 تومان روزانه
M 4 4 2

اجاره خودرو دنا
کیا سراتو

CERATO


1 تا 2 روز : 2/100/000 تومان روزانه
3 تا 6 روز : 2/000/000 تومان روزانه
7 تا 13 روز : 1/900/000 تومان روزانه
AT 5 4 2

اجاره خودرو سراتو

اجاره ماشین بدون راننده در تهران

اگر قصد سفر به تهران رادارید و یا برای انجام کارهای روزمره خود نیاز به خودرو ارزان دارید، اجاره ماشین در تهران بهترین انتخاب برای شما است.سوئیچ با ارائه خدمات ویژه و سرویس‌های کامل و برتر همراهتان خواهد بود تا تجربه‌ای کم‌نظیر از اجاره خودرو در تهران را داشته باشید .همچنین علاوه بر خدمات اجاره خودرو بدون راننده در تهران با خدمات مکملی چون اجاره خودرو با راننده و ترانسفر فرودگاهی همراهتان خواهد بود.سوئیچ این امکان را فراهم نموده است که خودرو موردنظرتان را در محل سکونت ، هتل‌ یا هر نقطه دلخواه دیگری در تهران تحویل بگیرید و سپس در هر ایستگاهی دیگر در سراسر کشور استرداد نمایید.اجاره خودرو از سوئیچ در تهران این امتیاز را به شما می‌دهد تا در کمترین زمان و بدون دغدغه از محدودیت‌های ترافیکی ، خودروی خود را دریافت و به هر نقطه از شهر تهران و یا کشور تردد کنید ، همچنین همه‌ خودروها با پوشش بیمه پایه به‌صورت رایگان و مسافت مجاز روزانه 300 کیلومتر در همه کلاس‌های خودرویی در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.مدارک لازم برای اجاره خودرو در تهران و سایر شهر‌ها با یکدیگر برابر بوده و شما تنها با یک تماس می‌توانید از قیمت اجاره خودرو بدون راننده در تهران  ، اجاره خودرو با راننده در تهران   و شرایط کرایه ماشین در تهران مطلع شوید.

مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو در تهران

شهروندان تهرانی که برای اجاره ماشین بدون راننده در تهران اقدام می‌کند، حداقل باید بیست سال سن داشته باشد‌. داشتن گواهینامه رانندگی معتبر با حداقل شش ماه اعتبار یکی از مدارک بسیار مهم برای اجاره خودرو به شمار می‌رود.در واقع به کسی تمام مدارک مورد نیاز را به غیر از گواهینامه داشته باشد، خودرویی اجاره داده نخواهد شد. مدارک شناسایی مورد نیاز نیز شامل کارت ملی یا شناسنامه است. ارائه سند ملکی یا اجاره نامه، ارائه سفته یا چک بانکی به میزان بیست درصد از قیمت روز خودروی اجاره‌ای و … مدارک دیگری هستند که شهروندان تهرانی باید به سوییچ تحویل دهند. شهروندان غیر تهرانی نیز باید گواهینامه، کارت شناسایی ملی، چک یا سفته به میزان بیست درصد از قیمت روز خودرو، ودیعه نقدی و مبلغ اجاره خودرو را بر اساس تعداد روزهای اجاره ماشین در تهران  تحویل دهند.

مدارک مورد نیاز برای کارمندان دولتی و نظامی شامل کارت شناسایی، گرفتن گواهی عادی اشتغال به کار از محل خدمت، چک کارمندی به مقدار بیست درصد از قیمت روز ماشین می‌باشد. از توریست‌های خارجی بالای بیست سال که قصد اجاره خودرو در تهران دارند گواهینامه رانندگی، اصل پاسپورت یا ویزا، بلیط برگشت، ودیعه نقدی یا دیپوزیت دریافت می‌شود‌. پس از ارائه مدارک به سوییچ می‌توانید نسبت به رزرو خودرو اقدام کنید. برای رزرو خودرو ابتدا باید خودروی مورد نظر خود را انتخاب کرده و تعداد روزهای اجاره را با تاریخ روز دریافت و تاریخ روز تحویل به سوییچ مشخص کنید. در مرحله بعدی از بین اجاره ماشین بدون راننده در تهران یا اجاره ماشین با راننده در تهران یک مورد را انتخاب کنید.

ایستگاه های اجاره خودرو در تهران

سوئیچ در تهران دارای سه ایستگاه است. شما می‌توانید از ایستگاه اجاره خودرو فرودگاه امام خمینی، ایستگاه اجاره ماشین فرودگاه مهرآباد و یا ایستگاه دفتر مرکزی سوئیچ واقع در شهرک غرب خودرو خود را اجاره کنید.خدمات اجاره خودرو در تهران در قالب اجاره خودرو با راننده در تهران و اجاره خودرو بدون راننده در تهران ارائه می‌شود.خودروهای سوئیچ در این ایستگاه از کلاس اقتصادی تا لوکس ارائه می‌شوند و شما می‌توانید با توجه به نیاز ، خودروی خود را انتخاب نمایید.لیست قیمت ماشین‌ اجاره‌ای در تهران بر اساس مدل خودرو، تعداد روزهای اجاره ماشین با راننده و اجاره ماشین بدون راننده بودن متفاوت است.

اطلاعات تماس ایستگاه های تهران

آدرس دفتر مرکزی : دفتر مرکزی تهران: چیتگر – کوهک – خیابان نسیم 16- خیابان طلوع- نبش کوچه طلوع2، پلاک 25، ساختمان سوییچ 


دفتر مرکزی : تلفن: 02191015400

 

سوالات متداول

مشتریان عزیز می توانند از طریق تماس تلفنی ، ایمیل و سایت، خودرو مورد نظر خود را در یکی از 15 استان و 23 ایستگاه سوئیچ در سراسر کشور انتخاب و پس از ارائه تصویر مدارک مورد نیاز برای اجاره ، رزرو خود را قطعی نمایند و در تاریخ و زمان انتخابی خود ، ماشین را از ایستگاه مورد نظر دریافت نمایند.

مدرک شغلی معتبر + چک صیاد و یا در صورت نداشتن چک میتوانید از ودیعه نقدی و سفته استفاده کنید ( به هنگام استرداد خودرو به شما عودت خواهد شد). پرداخت 1 میلیون تومان به عنوان ودیعه جرائم رانندگی که بعد از 60 روز کاری به مشتری برگشت داده می شود.

در صورت بروز نقص فنی ، همکاران ما در محل حضور پیدا خواهند کرد و در صورتی که قادر به تعمیر در محل باشند خودرو تعمیر میگردد ، در غیر این صورت خودروی خراب را تحویل می گیرند و خودروی جایگزین در اختیار مشتری قرار خواهند داد ، همچنین اگر مشتری در شهری باشد که امکان حضور تیم فنی سوئیچ در محل نباشد از مشتری درخواست استفاده از امداد خودرو و یا مراجعه به تعمیرگاه می شود که پس از ارائه فاکتور ، هزینه ی تعمیر به مسافر پرداخت می گردد.

بله، در قرار داد اجاره خودرو شما مجاز به طی مسافت 300 کیلومتر در روز هستید، چنانچه شما مسافتی بیشتر از این میزان را طی کردید، طبق قرارداد این مبلغ محاسبه و از طرف شما پرداخت خواهد شد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱۶ رای