اجاره خودرو در دبی

اجاره خودرو در دبی

امارات متحده عربی، اتحادی از هفت شیخ‌نشین با آسمان‌خراش‌هایی بلند و شهرهایی رؤیایی و مدرن مانند دبی و ابوظبی در حاشیه خلیج‌ فارس قرار دارد. تجربه سفری لوکس و آرام در کنار تفریحاتی هیجان‌انگیز همواره این کشور را به یکی از مقاصد پر سفر جهان تبدیل کرده، در این نگین خوش آب و رنگ خاورمیانه مردمی از فرهنگ‌های مختلف می‌بینید و با اجاره خودرو در دبی به بازدید از جاذبه‌هایی می‌روید که مشابه آن را در جهان نخواهید دید. برج خلیفه یکی از معروف‌ترین ساختمان‌های امارات متحده عربی و برج دیدنی آسمان دبی است. این برج نه ‌تنها بلندترین ساختمان جهان است بلکه به‌عنوان بلندترین سازه و مرتفع‌ترین چشم‌انداز مشاهده جهان شناخته شده است. امارات متحده عربی، کشوری در خاورمیانه در شرق شبه‌جزیره عربستان که از جنوب با عربستان سعودی وقطر، از شرق با عمان همسایه است و از شمال با خلیج‌فارس مرز ساحلی دارد.

سفر به دبی

 • حداقل سن قانونی رانندگی : 18سال
 • محدودیت کیلومتردر شهر: 40 تا 80 کیلومتر
 • محدودیت سرعت خارج از شهر: 110 تا 120 کیلومتر
 • محدودیت سرعت بزرگراه ها: 140 کیلومتر
 • نوشیدنی‌های الکلی هنگام رانندگی: غیر مجاز
 • بیمه: بیمه برای وسایل نقلیه نیز الزامی است.
 • مسیر حرکت خودروها : خودروها در دبی در سمت راست خیابان حرکت می کنند
 • واحد پول : AED
 • قیمت بنزین هر لیتر: ۲,۲۴ درهم
 • شماره تماس سفارت امارات در تهران 02142792000
 • شماره تماس سفارت  ایران در امارات 0097143444717

جهت رزرو و اجاره خودرو با شرایط آسان در دبی تماس بگیرید

02191015400

اجاره ماشین در دبی

برای لذت بردن از دیدنی ها و مراکز تفریحی بسیار جذاب مثل سالن های اسکی سرپوشیده، پارک های آبی متنوع و بزرگ، آسمان خراش ها، رستوران های معروف و شهر بازی های محصور کننده و مراکز خرید، اجاره ماشین در دبی ایده ای بی نظیر است که سفری بسیار شاد و هیجان انگیز را برای شما فراهم کند.  ما با اجاره‌ خودرو در دبی از سوئیچ ايران در امارات متحده عربی می‌توانید با زمان‌بندی سفر خود، راحت‌تر و با هزینه‌ای کمتر از سایر وسایل نقلیه از مناطق بیشتر و متنوع‌تری در این کشور بازدید کنید.

اجاره خودرو اکسنت

Accent


شروع قیمت از: 300 درهم

AT 5 suv 2 gas 27 400 5
اجاره ماشین
اجاره خودرو مزدا 6

Mazda 6


شروع قیمت از: 396 درهم

M 5 com 2 gas 21 400 2
اجاره ماشین
pasat

passat


شروع قیمت از: 420 درهم

AT 5 suv 2 gas 27 400 5
اجاره ماشین
Toyota-Fortuner

Toyota Fortuner


شروع قیمت از: 560 درهم

AT 5 suv 2 gas 27 400 5
اجاره ماشین

تمامی این نرخ ها مربوط به شرکت لوکال دبی میباشد.

اجاره خودرو در ابوظبی

بعد از گردش در دبی می توانید به ادامه سفرتون با اجاره خودرو در شارجه ادامه دهید و از این شهر هنری که توسط یونسکو به عنوان پایتخت فرهنگی جهان عرب شناخته شده است دیدن فرمایید. یکی از ویژگی های این شهر این است که مناسب برای سفرهای خانوادگی ست چون تفریحگاه های زیادی برای سرگرمی بچه ها دارد.بعد از دبی و شارجه نوبت به گردش با اجاره خودرو در ابوظبی می رسه که حتماً باید از مسجد بزرگ شیخ زاید یکی از دیدنی‌ترین نمونه‌های جاذبه‌های گردشگری است بازدید کنید. همچنین یکی از لذت‌بخش‌ترین تفریحات در ابوظبی، تورهای بیابان‌گردی و دشت‌گردی است. تماشای غروب آفتاب در کویر، اتومبیل‌رانی در بیابان و غذاخوردن با بومیان منطقه از تفریحات فراموش‌نشدنی در ابوظبی است.

جهت رزرو و اجاره خودرو با شرایط آسان تماس بگیرید:

02191015400