اجاره خودرو با شرایط آسان

اجاره خودرو با شرایط آسان

اجاره خودرو با شرایط آسان بدون راننده و اجاره خودرو با راننده همواره در خدمت شما مشتریان این صنعت بوده است. اجاره خودرو سوییچ خودرو موردنیاز شما را با شرایط آسان و قیمت مناسب در اختیارتان قرار می دهد . اجاره ماشین با شرایط آسان نظیر بدون سفته و بدون چک، جهت تسهیل شرایط شما مشتریان عزیز در نظر گرفته شده است. البته اجاره خودرو های با راننده سوییچ نیاز به تحویل هیچ نوع مدارک نداشته و می توانید به راحتی ماشین اجاره نمایید .قبل از رزرو کرایه خودرو، حتماً شرایط اجاره خودرو بدون راننده و  اجاره خودرو با راننده را مطالعه کنید.بیشتر شرکت ها دارای شرایط بسیار سخت بوده و برای اجاره ماشین ارزان از مشتری خود چک، سند، ودیعه بالا ، مدرک شغلی دریافت می کند. بی شک تهیه سند و پرداخت ودیعه بالا برای بیشتر افراد کاری سخت می باشد. هر شرکت اجاره خودرو برای ارائه خدمات خود شرایط خاصی را دارد. اما شرایط کلی برای اجاره خودرو در بین تمام شرکت ها وجود دارد که در زیر نام برده شده است.

جهت رزرو و اجاره خودرو با شرایط آسان تماس بگیرید:

02191015400

قوانین کلی بیشتر شرکت ها

1- دریافت چک بانکی
2-ودیعه جریمه راهنمایی و رانندگی
3-مدارک شغلی معتبر
4-ودیعه نقدی برای اجاره ماشین
5-احراز محل سکونت
اما سوییچ، اجاره ماشین با شرایط آسان را برای شما مشتریان و همراهان همیشگی سوییچ تسهیل نموده است تا از خدمات خاص سوییچ بهره مند شوید لازم به ذکر است سوییچ همواره در تلاش در راستای جلب رضایت شما مشتریان گرامی بوده است .

شرایط آسان اجاره خودرو سوییچ

اگر برای اجاره ماشین خواستار شرایط و مدارک آسان، قیمت ارزان و تحویل فوری هستید سوییچ بهترین گزینه در ایران می باشد . سوییچ با سابقه بیش از 12 سال در صنعت اجاره خودرو چه در داخل ایران و چه خارج از ایران و همکاری با شرکت های بزرگ صنعت اجاره خودرو همچون یوروپکار به نام ترین و معتبر ترین شرکت در میان شرکت های اجاره ماشین در ایران می باشد و همواره سعی در فرهنگ سازی این سرویس نو ظهور داشته است . سوییچ شرایطی را ایجاد نموده که بتوانید به راحتی خودرو مورد نیاز خودرو را با قیمت ارزان در کمترین زمان و با شرایط آسان اجاره کنید.

اجاره خودرو بدون راننده

اجاره خودرو بدون چک

سوییچ ایران دارای شرایط گوناگونی جهت ارائه سرویس به مشتریان خود می باشد و همیشه نیاز به ارائه چک نیست .شرایط اجاره ماشین از سوییچ به نحوی شناور است که میتواند با شرایط تمامی مشتریان عزیز سازگار شود و بسته به مدارک قابل ارائه از سوی مشتریان سازگار شود .

اجاره خودرو بدون ودیعه نقدی

مشتریان سوییچ میتوانند در صورت ارائه مدارک معتبر مانند کارت نظام مهندسی , کارت نظام پزشکی و … و ارائه مدارک شناسایی از خدمات اجاره ماشین با شرایط آسان سوییچ بهره مند شوند .

مدرک شغلی

سوییچ برای دریافت مدرک شغلی به مشتریان خود سخت نمی گیریم. اگر متقاضی اجاره خودرو هستید و به طور مثال صاحب مغازه می باشید و یا جواز کسب دارید می توانید با کپی جواز خود خودرو موردنیازتان را برای هر مدت زمانی که می خواهید اجاره کنید. اما برای آن دسته از مشتریان که جواز کسب نداشته نیز سوییچ راه حل در نظر گرفته است . سوییچ با بهره مندی از زیر ساخت های نوین امکان اعتبار سنجی مشتریان را فراهم کرده و برای آن دسته از مشتریان که امکان ارائه مدارک شغلی ندارند از این سیستم هوشمند بهره می برد .
یکی از مهمترین مزیت اجاره خودرو از سوییچ ثبت رزرو به صورت رایگان بوده به نحوی که حتی اگر تا لحظه دریافت خودرو به هر دلیلی مشتری منصرف شود و رزرو را لغو نماید هیچ هزینه ایی پرداخت نمی کند . بیشتر شرکتهای کرایه اتومبیل برای لغو رزرو اجاره خودرو از شما هزینه ای به عنوان هزینه کنسلی دریافت می کنند اما سوییچ تا قبل از شروع اجاره خودرو رزرو را به صورت رایگان لغو می نماید .

داشتن شرایط آسان و منعطف برای اجاره خودرو، یکی از مزیت‌های مهم سوییچ می باشد. شما می توانید در هنگام تماس با مرکز تماس مشتریان سوییچ ، شرایط خود را اعلام کنید تا همکاران بخش فروش با توجه به شرایط شما مدارک لازم برای اجاره خودرو را از شما دریافت کنند .