اجاره خودرو کرولا

Corolla Car Rental

اجاره خودرو کرولا

5/5
AT 5 4 2

تویوتا کرولا یک خودرو شهری جمع و جور ویژه بازار کشورهای در حال توسعه است که از سال ۱۹۶۶ وارد سبد محصولات کمپانی خودروسازی تویوتا ژاپن شد. کرولا پرفروش‌ترین ماشین جهان تا سال ۱۹۷۴ بود و از آن تاریخ به بعد نیز یکی از محبوب‌ترین خودروهای جهان است. اجاره خودرو ارزان و با شرایط آسان برای تویوتا کرولا بدون راننده در ایستگاههای سوئیچ به صورت اجاره روزانه خودرو، اجاره ساعتی، هفتگی و حتی اجاره خودرو با راننده امکان پذیر است. برای اجاره تویوتا کرولا مشتریان می توانند پس از انتخاب خودرو مورد نظر خود از طریق تماس تلفنی با همکاران و یا به صورت رزرو آنلاین، خودرو مورد نظر خود را بدون پرداخت هیچ گونه وجهی رزرو نمایند. اجاره تویوتا کرولا را به دو صورت اجاره خودرو با راننده و یا اجاره خودرو بدون راننده می‌توان از سوئیچ رزرو کرد.

اجاره خودرو کرولا دارای شرایط زیر است :

حداقل مدت زمان اجاره خودرو بدون راننده 1 روز می باشد

کیلومتر مجاز (روزانه): 300 km

شرایط سنی مورد نیاز : داشتن حداقل سن 20 سال برای اجار خودرو الزامی می باشد.

گواهینامه رانندگی :گواهینامه رانندگی معتبرفرد متقاضی اجاره خودرو با حداقل اعتبار زمانی 6 ماه

مدارک شناسایی مورد نیاز : کارت ملی

احراز مدرک شغلی :گواهی معتبر اشتغال به کار برای احراز مدرک شغلی و یا محل سکونت شخص اجاره کننده خودرو .

(گواهی شغلی: فيش حقوقی یا جواز كسب، اجاره نامه مغازه، نامه معرفی در سربرگ رسمی شركت با مهر و امضاء ، دفترچه تامین اجتماعی ، يا هر چيزی كه نشان دهنده ی شغل شما باشد.)

ودیعه نقدی (دیپوزیت) و چک : یک فقره چک یا سفته به مبلغ خودرو

*پرداخت کل مبلغ کرایه در زمان تحویل خودرو از طریق پرداخت نقدی و یا کارت های اعتباری.

*پرداخت مبلغی به عنوان ودیعه نقدی (دیپوزیت) که با توجه به نوع خودروهای درخواستی متفاوت می باشد.

*مبلغ ودیعه نقدی (دیپوزیت) در زمان عودت خودرو به مشتری بازگردانده می شود.

*لازم به ذکر کلیه شرایط دریافت خودرو اجاره ای کاملا شناور بوده و بسته به مدارک ارائه شده امکان تغییر در هر بخش وجود دارد.

 برای اجاره ماشین تویوتا کرولا بهتر است که یک هفته زودتر ماشین را رزرو کنید. برای رزرو خودرو تمامی اطلاعات شما از جمله زمان اجاره ، تعداد روزهای اجاره و مکان تحویل و عودت خودرو دریافت خواهد شد. متصدی تحویل خودرو در محل انتخابی شما اعزام خواهد شد. عقد قرار داد در محل شرکت به صورت حضوری یا هنگام تحویل خودرو و مدارک انجام خواهد شد. شما به راحتی در هر مکان و هر جای که حضور دارید می توانید از سوئیچ ایران درخواست خودرو کنید.

قیمت از 1 تا 2 روز

2/790/000 تومان

 

قیمت از 3 تا 6 روز

2/700/000 تومان

قیمت از 7 تا 13 روز

2/520/000 تومان