اجاره خودرو مالیبو

Malibu Car Rental

اجاره خودرو مالیبو

5/5
AT 5 4 2

اگر به دنبال خودرویی راحت و زیبا برای رنت خودرو درکیش هستید اجاره شورولت مالیبو پیشنهاد سوئیچ به شماست. شورولت مالیبو خودرویی جذاب با طراحی فوق العاده می‌باشد که حس لوکس بودن را به راننده و سرنشینان خود القا می‌کند. با کرایه شورولت مالیبو در کیش شما می‌توانید جز افرادی باشید که این حس را تجربه می کنند. در واقع با اجاره ماشین در کیش بر خلاف سایر نقاط کشور شما می‌توانید نسل‌های جدید خودرو‌های معرف جهان را سوار شوید. اجاره شورولت مالیبو در کیش نیز همین شانس را به شما می‌دهد تا این خودروی زیبا را اجاره کرده و از سفر خود نهایت لذت را ببرید. اجاره شورولت مالیبو در کیش به راحتی از طریق سایت سوئیچ امکان پذیر است و با چند کلیک ساده این امکان برای شما فراهم می‌شود تا با ارزان ترین قیمت اجاره خودرو در کیش، خودروی مورد علاقه‌ خود را اجاره نمایید.

اجاره خودرو مالیبو دارای شرایط زیر است:

حداقل مدت زمان اجاره خودرو بدون راننده 1 روز می باشد

کیلومتر مجاز (روزانه): 300 km

شرایط سنی مورد نیاز : داشتن حداقل سن 20 سال برای اجار خودرو الزامی می باشد.

گواهینامه رانندگی :گواهینامه رانندگی معتبرفرد متقاضی اجاره خودرو با حداقل اعتبار زمانی 6 ماه

مدارک شناسایی مورد نیاز : کارت ملی

احراز مدرک شغلی :گواهی معتبر اشتغال به کار برای احراز مدرک شغلی و یا محل سکونت شخص اجاره کننده خودرو .

(گواهی شغلی: فيش حقوقی یا جواز كسب، اجاره نامه مغازه، نامه معرفی در سربرگ رسمی شركت با مهر و امضاء ، دفترچه تامین اجتماعی ، يا هر چيزی كه نشان دهنده ی شغل شما باشد.)

ودیعه نقدی (دیپوزیت) و چک : یک فقره چک یا سفته به مبلغ خودرو

*پرداخت کل مبلغ کرایه در زمان تحویل خودرو از طریق پرداخت نقدی و یا کارت های اعتباری.

*پرداخت مبلغی به عنوان ودیعه نقدی (دیپوزیت) که با توجه به نوع خودروهای درخواستی متفاوت می باشد.

*مبلغ ودیعه نقدی (دیپوزیت) در زمان عودت خودرو به مشتری بازگردانده می شود.

*لازم به ذکر کلیه شرایط دریافت خودرو اجاره ای کاملا شناور بوده و بسته به مدارک ارائه شده امکان تغییر در هر بخش وجود دارد

برای اجاره خودرو مالیبو بهتر است که یک هفته زودتر ماشین را رزرو کنید. برای رزرو خودرو تمامی اطلاعات شما از جمله زمان اجاره ، تعداد روزهای اجاره و مکان تحویل و عودت خودرو دریافت خواهد شد. متصدی تحویل خودرو در محل انتخابی شما اعزام خواهد شد. عقد قرار داد در محل شرکت به صورت حضوری یا هنگام تحویل خودرو و مدارک انجام خواهد شد. شما به راحتی در هر مکان و هر جای که حضور دارید می توانید از سوئیچ ایران درخواست خودرو کنید.

قیمت از 1 تا 2 روز

1/700/000 تومان

قیمت از 3 تا 6 روز

1/600/000 تومان

قیمت از 7 تا 13 روز

1/350/000 تومان