اجاره خودرو 405

Peugeot 405 Car Rental

اجاره خودرو 405

5/5
M 5 4 2

اجاره خودرو 405 با توجه به قرارگیری در بین خودروهای اقتصادی، در میان دیگر ماشین های ایرانی از استقبال بالایی برخوردار می باشد. قیمت پژو 405 در تهران و دیگر شهرستان ها با توجه به کیفیت و تقاضای بالای مشتریان بسیار مقرون به صرفه بوده و با قیمت اجاره خودرو مناسب از سوئیچ  به راحتی می توانید این خودرو را در اختیار داشته باشید. کرایه پژو 405 به صورت بدون راننده بوده و به شکل های متعددی نظیر اجاره روزانه خودرو پژو 405، اجاره هفتگی و اجاره ماهانه صورت می پذیرد. برای کرایه پژو 405 بایستی از طریق تماس تلفنی با کارشناسان ما و یا از طریق رزرو آنلاین با در اختیار گذاشتن مشخصات خود و مشخصات رزروتان اقدام به رزرو کنید. امضای قرارداد نیز در زمان تحویل خودرو همراه با دریافت مدارک مورد نیاز برای اجاره پژو 405 انجام خواهد شد. اجاره پژو 405 با بهره مندي از مزايايي همچون قطعات يدكي ارزان و در دسترس ، ايمني بالا به دليل برخورداري از بدنه مستحكم، راحتي سرنشينان با صندلي­ هاي طراحي شده متناسب با ويژگي هاي بدني آنها، ابعاد مناسب براي استفاده درون و برون شهري، فضاي قابل توجه داخل اتاق و صندوق عقب، فرمان پذيري عالي به ويژه در جاده‌ هاي پر پيچ و خم و امكانات مناسب به يكي از محبوب ترين خودروهاي روز اجاره خودرو تبديل شده است.

حداکثر توان موتور (hp)100 اسب بخار در 6000 دور در دقيقه
حداکثر سرعت (km/h)190
سيستم انتقال قدرت5 دنده دستي (BE3)
گنجايش مخزن سوخت (Lit)70
طول خودرو4408 mm
ارتفاع خودرو1410 mm
نوع فرمانهيدروليك
مصرف سوخت9 لیتر به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر
حجم موتور1761 سی سی

اجاره خودرو 405 دارای شرایط زیر است:

حداقل مدت زمان اجاره خودرو بدون راننده 1 روز می باشد

کیلومتر مجاز (روزانه): 300 km

شرایط سنی مورد نیاز : داشتن حداقل سن 20 سال برای اجار خودرو الزامی می باشد.

گواهینامه رانندگی :گواهینامه رانندگی معتبرفرد متقاضی اجاره خودرو با حداقل اعتبار زمانی 6 ماه

مدارک شناسایی مورد نیاز : کارت ملی

احراز مدرک شغلی :گواهی معتبر اشتغال به کار برای احراز مدرک شغلی و یا محل سکونت شخص اجاره کننده خودرو .

(گواهی شغلی: فيش حقوقی یا جواز كسب، اجاره نامه مغازه، نامه معرفی در سربرگ رسمی شركت با مهر و امضاء ، دفترچه تامین اجتماعی ، يا هر چيزی كه نشان دهنده ی شغل شما باشد.)

ودیعه نقدی (دیپوزیت) و چک : یک فقره چک یا سفته به مبلغ خودرو

*پرداخت کل مبلغ کرایه در زمان تحویل خودرو از طریق پرداخت نقدی و یا کارت های اعتباری.

*پرداخت مبلغی به عنوان ودیعه نقدی (دیپوزیت) که با توجه به نوع خودروهای درخواستی متفاوت می باشد.

*مبلغ ودیعه نقدی (دیپوزیت) در زمان عودت خودرو به مشتری بازگردانده می شود.

*لازم به ذکر کلیه شرایط دریافت خودرو اجاره ای کاملا شناور بوده و بسته به مدارک ارائه شده امکان تغییر در هر بخش وجود دارد

برای اجاره خودرو پژو 405 بهتر است که یک هفته زودتر ماشین را رزرو کنید. برای رزرو خودرو تمامی اطلاعات شما از جمله زمان اجاره ، تعداد روزهای اجاره و مکان تحویل و عودت خودرو دریافت خواهد شد. متصدی تحویل خودرو در محل انتخابی شما اعزام خواهد شد. عقد قرار داد در محل شرکت به صورت حضوری یا هنگام تحویل خودرو و مدارک انجام خواهد شد. شما به راحتی در هر مکان و هر جای که حضور دارید می توانید از سوئیچ ایران درخواست خودرو کنید.

قیمت از 1 تا 2 روز

990/000 تومان

 

قیمت از 3 تا 6 روز

950/000 تومان

قیمت از 7 تا 13 روز

900/000 تومان