اجاره خودرو نیسان سانی

Sunny Car Rental

اجاره خودرو نیسان سانی

5/5
AT 5 4 2

بیشتر مسافرانی که به جزیره کیش سفر می کنند ترجیح می دهند که به جای کرایه کردن تاکسی، اجاره خودرو در کیش داشته باشند. کرایه خودرو در کیش کار آسانی است. شما فقط کافی است جهت کرایه ماشین بدون راننده با انتخاب خودرو از سوئیچ آن را در فرودگاه و یا محل اقامت خود در کیش تحویل بگیرید. همچنین کیش جزو شهرهای آزاد محسوب می‌شود؛ بنابراین انواع ماشین های لوکس و خارجی در این شهر وجود دارند که شما می توانید با مبلغ کاملاً مناسب آنها را به هر تعداد روزی که خواستید رزرو و یک اجاره خودرو ارزان در کیش داشته باشید.  نیسان سانی خودرویی در کلاس سدان است که نام بین المللی این خودرو سانی و نام آن در آمریکا نیسان ورسا سدان است  و جزو خودروهای پرکاربرد اجاره خودرو در کیش است. یکی از ویژگی هایی که سوییچ کیش برای اجاره دادن ماشین های خود به شما دارد این است که شما می ‌توانید انواع ماشین های اسپرت و لوکس را از ما بدون واسطه و با کمترین قیمت اجاره خودرو در کیش رزرو کنید و آن را دقیقاً در فرودگاه زمانی که به این شهر می رسید تحویل بگیرید. شما می توانید نیسان سانی 2018  را از ما با ارزان ترین قیمت اجاره خودرو در کیش رزرو کنید.

حداکثر توان موتور (hp)99 اسب بخار
حداکثر سرعت (km/h)178
سيستم انتقال قدرت۵ سرعته اتوماتیک
گنجايش مخزن سوخت (Lit)40
طول خودرو4425 mm
ارتفاع خودرو1500 mm
نوع فرمانهیدرولیک
مصرف سوخت6 لیتر به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر
حجم موتور1500 سی سی

اجاره خودرو نیسان سانی در کیش دارای شرایط زیر است :

مدارک اجاره ماشین سانی عبارتند از:

*تصویر کارت ملی

*تصویر گواهینامه رانندگی

*مبلغ 5 الی 15 میلیون تومان ودیعه نقدی که با توجه به خودرو انتخابی تعیین می شود که درصورت نداشتن وجه نقد می توانید از چک ضمانت استفاده کنید (به هنگام استرداد خودرو به شما عودت خواهد شد).

*مبلغ 000/000/3 ریال بابت ودیعه جرائم رانندگی دریافت و پس از 30 روز کاری به مشتری استرداد می‌شود.

*پرداخت کل هزینه اجاره خودرو در زمان تحویل خودرو  به ‌صورت نقدی یا از طریق کارت‌های اعتباری

شرایط اجاره نیسان سانی در کیش:

*حداقل مدت‌زمان اجاره خودرو یک روز (24 ساعت) می‌باشد.

*بدون محدودیت کیلومتر

*داشتن حداقل سن 21 سال برای اجار خودرو الزامی می باشد.

*کلیه خودروها دارای پوشش بیمه Basic می‌باشد، در صورت تمایل مشتری امکان خریداری بیمه‌های تکمیلی Permium، Medium نیز می‌باشد و لازم به ذکر است که شرکت سوئیچ تنها شرکت اجاره خودرو در کیش می باشد که بیمه بیسیک را برای کلیه ناوگان خود در نظر گرفته است.

*هزینه سوخت به عهده مشتری می‌باشد و چنانچه دارای کارت سوخت باشید می‌توانید از آن نیز در جزیره استفاده نمایید.

*سوئیچ این امکان را فراهم نموده است که خودرو مورد نظرتان را در فرودگاه، هتل‌ یا هر نقطه دلخواه دیگری در کیش تحویل بگیرید.

*خدمات اجاره خودرو در کیش در قالب اجاره خودرو بدون راننده و اجاره موتور برقی ارائه می‌شود.

*لازم به ذکر کلیه شرایط دریافت خودرو اجاره ای کاملا شناور بوده و بسته به مدارک ارائه شده امکان تغییر در هر بخش وجود دارد.

برای اجاره نیسان سانی بهتر است که یک هفته زودتر ماشین را رزرو کنید. برای اجاره ماشین در کیش تمامی اطلاعات شما از جمله زمان اجاره ، تعداد روزهای اجاره و مکان تحویل و عودت خودرو دریافت خواهد شد. متصدی تحویل خودرو در محل انتخابی شما اعزام خواهد شد. عقد قرار داد در محل شرکت به صورت حضوری یا هنگام تحویل خودرو و مدارک انجام خواهد شد. شما به راحتی در هر مکان و هر جای که حضور دارید می توانید از سوئیچ درخواست خودرو کنید.

قیمت از 1 تا 2 روز

1/100/000 تومان

قیمت از 3 تا 6 روز

1/050/000 تومان

قیمت از 7 تا 13 روز

800/000 تومان