اجاره خودرو در قم

اجاره خودرو در قم

قُم از شهرهای مذهبی ایران و از پایگاه‌های تشیع است. به گفته برخی از ایران‌شناسان قم از کهن‌ترین سکونت‌گاه‌ها در فلات ایران بوده و قدمت آن به قبل از اسلام می‌رسد. پیشینه تشیع در قم به هجرت خاندان اشعریون از کوفه به این شهر در قرن نخست قمری برمی‌گردد. دفن حضرت معصومه(س) در قم و به دنبال آن، مهاجرت امامزادگان و سادات، این شهر را به پایگاه تشیع تبدیل کرد.

بنابر حدیثی از پیامبر اسلام(ص) علت نامگذاری این شهر به قم آن است که اهل آن قائم آل محمد(عج) را در قیام یاری می‌کنند. در منابع روایی از این شهر با اوصافی چون حرم اهل بیت و قطعه‌ای از بیت المقدس نیز نام برده شده است. در برخی منابع روایی احادیثی در فضیلت قم و منزلت اهل آن آمده است؛ از جمله اینکه قم و اهالی آن در زمانی که غیبت امام زمان(عج) به ظهور منتهی می‌شود بر دیگر خلایق حجت هستند.

بر پایه روایتی که در برخی از منابع اهل سنت از ابوموسی اشعری به نقل از امام علی(ع) آمده، قم شهر یاران حضرت مهدی(عج) و مکان فرود جبرئیل در روزی که به سوی قوم لوط فرستاد شد، دانسته شده که در آنجا آبی می‌جوشد و‌ هر کس از آن بیاشامد از درد در امان خواهد بود و با همان آب عیسی گلی را به شکل پرنده‌ای ساخت و حضرت مهدی(عج) در آن غسل می‌کند و از همانجا قوچ ابراهیم، عصای موسی و انگشتری سلیمان بیرون آمده است. قم محل سکونت بیشتر مراجع تقلید ساکن ایران است. بزرگترین حوزه علمیه ایران و مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه نیز در این شهر واقع شده است. طلابی از مناطق مختلف ایران و کشورهای دیگر در حوزه علمیه قم تحصیل می‌کنند. مبلغانی از حوزه علمیه این شهر به کشورهای دیگر اعزام می‌شوند. همچنین شماری از مسؤلان حکومتی ایران مدتی را در قم گذرانده‌اند. شمار زیادی از عالمان، پادشاهان، مراجع تقلید و بزرگان شیعه در قم دفن شده‌اند. از دوره صفویه برخی از مردگان را از شهرهای دیگر ایران به قم منتقل می‌کردند.زکریا بن آدم، علی بن بابویه، ابن قولویه قمی، علی بن ابراهیم و قطب راوندی در قم مدفونند.

 اجاره ماشین در قم 

در سال‌های اخیر افراد برای تردد داخلی و برون شهری از خودرو بیشتر از سایر وسایل نقلیه استفاده کرده‌اند و هم اکنون استفاده از خدمات اجاره خودرو به بخش مهمی از سفرها تبدیل‌شده است.اگر به دنبال تجربه منحصربه‌فرد و فراموش‌نشدنی برای راندن خودرویی متفاوت هستید، اگر برای یک سفر به ‌یادماندنی برنامه‌ ریزی می‌کنید ،اگر به قم سفرکرده‌اید و در مدت اقامت خود نیاز به خودرودارید و یا اگر ماشین شما به هر دلیلی قابل‌استفاده نبود، در طول این مدت می‌توانید اقدام به اجاره ماشین موردنیاز خودنمایید.سوئيچ با مالکیت ناوگان گسترده‌ای از خودروها ،جایگاهی برتر در صنعت اجاره خودرو کسب کرده است . مزایا اجاره خودرو از سوئیچ بسیار ویژه و متمایز بوده و براساس استاندارهای بین‌المللی ، خدمات اجاره خودرو در قم و سرتاسر ایران را فراهم می‌کند.

سوئیچ با گستردگی و استقرار ایستگاه‌های ثابت در قم و دیگر شهرهای ایران ،در راستای جلب رضایت مشتریان با ارائه طیف وسیعی از خودروها در کلاس اقتصادی تا لوکس خدمات اجاره خودرو بدون راننده در قم و اجاره خودرو با راننده در قم و ترانسفر فرودگاهی را به مشتریان ‌عرضه می نماید.

اجاره خودرو در تهران

SAINA


1 تا 2 روز : 850/000 تومان روزانه
3 تا 6 روز : 820/000 تومان روزانه
7 تا 13 روز : 780/000 تومان روزانه
M 4 4 2

اجاره خودرو ساینا

QUIK


1 تا 2 روز : 850/000 تومان روزانه
3 تا 6 روز : 820/000 تومان روزانه
7 تا 13 روز : 780/000 تومان روزانه
M 4 4 2

اجاره خودرو کوئیک
پژو 405

PEUGEOT 405


1 تا 2 روز : 1/100/000 تومان روزانه
3 تا 6 روز : 1/050/000 تومان روزانه
7 تا 13 روز : 1/000/000 تومان روزانه
M 5 4 2

اجاره خودرو 405

PEUGEOT PARS


1 تا 2 روز : 1/300/000 تومان روزانه
3 تا 6 روز : 1/250/000 تومان روزانه
7 تا 13 روز : 1/200/000 تومان روزانه
M 5 4 2

اجاره خودرو پرشیا

اجاره ماشین در قم

اگر قصد سفر به قم رادارید و یا برای انجام کارهای روزمره خود نیاز به خودرو ارزان دارید، اجاره ماشین در قم بهترین انتخاب برای شما است.سوئیچ با ارائه خدمات ویژه و سرویس‌های کامل و برتر همراهتان خواهد بود تا تجربه‌ای کم‌نظیر از کرایه خودرو در قم را داشته باشید .همچنین علاوه بر خدمات اجاره خودرو بدون راننده در قم با خدمات مکملی چون اجاره خودرو با راننده و ترانسفر فرودگاهی همراهتان خواهد بود.سوئیچ این امکان را فراهم نموده است که خودرو موردنظرتان را در محل سکونت ، هتل‌ یا هر نقطه دلخواه دیگری در قم تحویل بگیرید و سپس در هر ایستگاهی دیگر در سراسر کشور استرداد نمایید.اجاره خودرو در قم این امتیاز را به شما می‌دهد تا در کمترین زمان و بدون دغدغه از محدودیت‌های ترافیکی ، خودروی خود را دریافت و به هر نقطه از شهر قم و یا کشور تردد کنید ، همچنین همه‌ خودروها با پوشش بیمه پایه به‌صورت رایگان و مسافت مجاز روزانه 300 کیلومتر در همه کلاس‌های خودرویی در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.مدارک لازم برای اجاره خودرو در قم و سایر شهر‌ها با یکدیگر برابر بوده و شما تنها با یک تماس می‌توانید از قیمت اجاره خودرو در ساری، اجاره خودرو در کرج ، اجاره خودرو در کرمان و اجاره خودرو در آبادان مطلع شوید.

مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو در قم

شهروندان قم که برای اجاره ماشین بدون راننده در قم اقدام می‌کند، حداقل باید بیست سال سن داشته باشد‌. داشتن گواهینامه رانندگی معتبر با حداقل شش ماه اعتبار یکی از مدارک بسیار مهم برای اجاره خودرو به شمار می‌رود.در واقع به کسی تمام مدارک مورد نیاز را به غیر از گواهینامه داشته باشد، خودرویی اجاره داده نخواهد شد. مدارک شناسایی مورد نیاز نیز شامل کارت ملی یا شناسنامه است. ارائه سند ملکی یا اجاره نامه، ارائه سفته یا چک بانکی به میزان بیست درصد از قیمت روز خودروی اجاره‌ای و … مدارک دیگری هستند که شهروندان قم باید به سوییچ تحویل دهند. شهروندان غیر قم نیز باید گواهینامه، کارت شناسایی ملی، چک یا سفته به میزان بیست درصد از قیمت روز خودرو، ودیعه نقدی و مبلغ اجاره خودرو را بر اساس تعداد روزهای اجاره ماشین در قم تحویل دهند.

مدارک مورد نیاز برای کارمندان دولتی و نظامی شامل کارت شناسایی، گرفتن گواهی عادی اشتغال به کار از محل خدمت، چک کارمندی به مقدار بیست درصد از قیمت روز ماشین می‌باشد. از توریست‌های خارجی بالای بیست سال که قصد اجاره خودرو در قم دارند گواهینامه رانندگی، اصل پاسپورت یا ویزا، بلیط برگشت، ودیعه نقدی یا دیپوزیت دریافت می‌شود‌. پس از ارائه مدارک به سوییچ می‌توانید نسبت به رزرو خودرو اقدام کنید. برای رزرو خودرو ابتدا باید خودروی مورد نظر خود را انتخاب کرده و تعداد روزهای اجاره را با تاریخ روز دریافت و تاریخ روز تحویل به سوییچ مشخص کنید. در مرحله بعدی از بین اجاره ماشین بدون راننده در قم یا اجاره ماشین با راننده در قم یک مورد را انتخاب کنید.

ایستگاه  اجاره خودرو در قم

خودروهای سوئیچ در این ایستگاه از کلاس اقتصادی تا لوکس ارائه می‌شوند و شما می‌توانید با توجه به نیاز ، خودروی خود را انتخاب نمایید.لیست قیمت ماشین‌ اجاره‌ای در قم بر اساس مدل خودرو، تعداد روزهای اجاره ماشین با راننده و اجاره ماشین بدون راننده بودن متفاوت است.

اطلاعات تماس ایستگاه  قم

 تلفن: 02191015400  ، داخلی 68

سوالات متداول

مشتریان عزیز می توانند از طریق تماس تلفنی ، ایمیل و سایت، خودرو مورد نظر خود را در یکی از 15 استان و 23 ایستگاه سوئیچ در سراسر کشور انتخاب و پس از ارائه تصویر مدارک مورد نیاز برای اجاره ، رزرو خود را قطعی نمایند و در تاریخ و زمان انتخابی خود ، ماشین را از ایستگاه مورد نظر دریافت نمایند.

مدرک شغلی معتبر + چک صیاد و یا در صورت نداشتن چک میتوانید از ودیعه نقدی و سفته استفاده کنید ( به هنگام استرداد خودرو به شما عودت خواهد شد). پرداخت 1 میلیون تومان به عنوان ودیعه جرائم رانندگی که بعد از 60 روز کاری به مشتری برگشت داده می شود.

در صورت بروز نقص فنی ، همکاران ما در محل حضور پیدا خواهند کرد و در صورتی که قادر به تعمیر در محل باشند خودرو تعمیر میگردد ، در غیر این صورت خودروی خراب را تحویل می گیرند و خودروی جایگزین در اختیار مشتری قرار خواهند داد ، همچنین اگر مشتری در شهری باشد که امکان حضور تیم فنی سوئیچ در محل نباشد از مشتری درخواست استفاده از امداد خودرو و یا مراجعه به تعمیرگاه می شود که پس از ارائه فاکتور ، هزینه ی تعمیر به مسافر پرداخت می گردد.

بله، در قرار داد اجاره خودرو شما مجاز به طی مسافت 300 کیلومتر در روز هستید، چنانچه شما مسافتی بیشتر از این میزان را طی کردید، طبق قرارداد این مبلغ محاسبه و از طرف شما پرداخت خواهد شد.

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۷ رای