اجاره خودرو در فرودگاه امام خمینی

اجاره خودرو در فرودگاه امام خمینی

فرودگاه بین المللی امام خمینی در سال ۱۳۸۴ به بهره برداری رسید و با شروع فعالیت آن، پروازهای بین المللی از مبـدا و بـه مـقصـد تـهـران از فرودگاه مهرآباد به این فرودگاه منتقل شـد. در پی نفـش و ماموریت منحصر به فرد این فرودگاه در شبکه حمل و نقل کشور و سوددهی بالای آن و با هدف افزایش در آمدهای غیرهوانوردی در ایران و تقویت موقعیت کشـور در حمل و نقل هوایی، لجستیک و ترانزیت مسافر و بار، بر اساس برنامه پنجم توسعه کشـور، فرودگاه بین المللی امام خمینی به شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)به مساحت ۱۴ هزار هکتار تبدیل شد و شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی از آذر ماه سال ۱۳۹۴، به عنوان یکی از شرکتهای تابعه وزارت راه و شهرسازی فعالیت خود را آغاز نمود.شهر فرودگاهی امام خمینی یک مرکز کسب و کار بین المللی است که مرکز آن فرودگاه بین المللی امام خمینی می باشد قرارگیری در مسیر جاده تاریخی ابریشم در برقراری اتصال میان آسیا و اروپا و موقعیت شهر فرودگاهی در کریدور اقتصادی آسیای شرقی – آسیای مرکزی و آسیای غربی راه ابریشم جدید به عنوان یکی از نقاط عبوری کلیدی، بهره مندی از شبکه های حمل و نقل موجود در ایران، نزدیکی آن به پایتخت ایران و تجارت ملی و همچنین بهره مندی از منطقه آزاد تجاری و ویژه اقتصادی از حمله مزیت های منحصر به فرد این مجموعه است.در شهرفرودگاهی امام خمینی با ظرفیت جابجایی سالانه 10 میلیون مسافر، بیش از ۴۰ شرکت هواپیمایی معتبر فعال هستند. از جمله ایرلاین های معتبر خارجی می توان به لوفتهانزا، هواپیمایی اتریشی، قطری ایرویز، آئروفلوت،امارات، ترکیش ایرلاین و … اشاره کرد. همچنین ایرلاین های داخلی ایران ایر، ماهان، آسمان، قشم، معراج و… در این فرودگاه فعال هستند.

کیا سراتو

CERATO


1 تا 2 روز : 935/000 تومان روزانه
3 تا 6 روز : 900/000 تومان روزانه
7 تا 13 روز : 860/000 تومان روزانه
AT 5 4 2

اجاره خودرو سراتو
بسترن

BESTURN


1 تا 2 روز : 935/000 تومان روزانه
3 تا 6 روز : 900/000 تومان روزانه
7 تا 13 روز : 860/000 تومان روزانه
AT 5 4 2

اجاره خودرو بسترن
هیوندا اکسنت

ACCENT


1 تا 2 روز : 1/020/000 تومان روزانه
3 تا 6 روز : 980/000 تومان روزانه
7 تا 13 روز : 940/000 تومان روزانه
AT 5 4 2

اجاره خودرو اکسنت
سراتو آپشنال

CERATO OPTIONAL


1 تا 2 روز : 1/020/000 تومان روزانه
3 تا 6 روز : 980/000 تومان روزانه
7 تا 13 روز : 940/000 تومان روزانه
AT 5 4 2

اجاره خودرو سراتو آپشنال

اجاره خودرو در فرودگاه امام خمینی

در سال‌های اخیر افراد برای تردد داخلی و برون شهری از خودرو بیشتر از سایر وسایل نقلیه استفاده کرده‌اند و هم اکنون استفاده از خدمات اجاره خودرو در ایران به بخش مهمی از سفرها تبدیل‌شده است.

اگر به دنبال تجربه منحصربه‌فرد و فراموش‌نشدنی برای راندن خودرویی متفاوت هستید، اگر برای یک سفر به‌یادماندنی برنامه‌ریزی می‌کنید، اگر به ایران سفرکرده‌اید و در مدت اقامت خود نیاز به خودرودارید و یا اگر ماشین شما به هر دلیلی قابل‌استفاده نبود، در طول این مدت می‌توانید اقدام به اجاره ماشین موردنیاز خودنمایید.

سوئيچ با مالکیت ناوگان گسترده‌ای از خودروها، جایگاهی برتر در صنعت اجاره خودرو کسب کرده است. مزایا اجاره خودرو از سوئیچ بسیار ویژه و متمایز بوده و بر اساس استاندارهای بین‌المللی، خدمات اجاره خودرو را در سرتاسر ایران و دنیا فراهم می‌کند.

سوئیچ با گستردگی و استقرار ایستگاه‌ ثابت در فرودگاه امام خمینی و دیگر شهرهای ایران، در راستای جلب رضایت مشتریان با ارائه طیف وسیعی از خودروها در کلاس اقتصادی تا لوکس خدمات اجاره خودرو بدون راننده، با راننده و ترانسفر به مشتریان ‌عرضه می نماید.

شایان ذکر است برای اجاره ماشین شرایط خاصی موردنیاز نيست و با ارائه مدارک شناسایی و احراز مدارك شغلی معتبر می‌توانید اجاره ماشین مورد نیازتان را با شرایطی آسان در سراسر ايران جهان  ازجمله اجاره خودرو در استانبول ، اجاره خودرو در ترکیه ، اجاره خودرو در دبی و سایر ایستگاه‌ها اجاره کنید.

قیمت اجاره ماشين بر اساس تعداد روزهای اجاره، مدل خودرو و نوع قرارداد متفاوت است.

امکانات فرودگاه: دسترسی به اینترنت ، خدمات تشریفات CIP ،سالن های استراحت ، فود کورت ، صرافی ، هتل فرودگاه
روش های مختلفی برای رسیدن و  جابجایی بین این فرودگاه و سایر نقاط در سراسر کشور وجود دارد. این روش ها عبارتند از: خودروی شخصی ، اجاره خودرو در فرودگاه امام خمینی (ره)  ، تاکسی ، مترو 
همچنین سوئیچ ایران اولین و تنها ترین شرکت اجاره خودرو در ایران است که دارای یک ایستگاه در فرودگاه امام خمینی می باشد. شما می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان خودروی موردنیاز خودتان را در این ایستگاه دریافت نمایید.

اطلاعات تماس ایستگاه امام خمینی (ره)

آدرس ایستگاه فرودگاه امام خمینی: اتوبان خلیج فارس، فرودگاه بین المللی امام خمینی، سالن پروازهای ورودی

ایستگاه فرودگاه امام خمینی : تلفن: 02155678243 ، 02151007539  تلفن همراه: 09018380356