اجاره خودرو در فرودگاه امام خمینی

اجاره خودرو در فرودگاه امام خمینی

فرودگاه بین المللی امام خمینی در سال ۱۳۸۴ به بهره برداری رسید و با شروع فعالیت آن، پروازهای بین المللی از مبـدا و بـه مـقصـد تـهـران از فرودگاه مهرآباد به این فرودگاه منتقل شـد. در پی نفـش و ماموریت منحصر به فرد این فرودگاه در شبکه حمل و نقل کشور و سوددهی بالای آن و با هدف افزایش در آمدهای غیرهوانوردی در ایران و تقویت موقعیت کشـور در حمل و نقل هوایی، لجستیک و ترانزیت مسافر و بار، بر اساس برنامه پنجم توسعه کشـور، فرودگاه بین المللی امام خمینی به شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)به مساحت ۱۴ هزار هکتار تبدیل شد و شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی از آذر ماه سال ۱۳۹۴، به عنوان یکی از شرکتهای تابعه وزارت راه و شهرسازی فعالیت خود را آغاز نمود.شهر فرودگاهی امام خمینی یک مرکز کسب و کار بین المللی است که مرکز آن فرودگاه بین المللی امام خمینی می باشد قرارگیری در مسیر جاده تاریخی ابریشم در برقراری اتصال میان آسیا و اروپا و موقعیت شهر فرودگاهی در کریدور اقتصادی آسیای شرقی – آسیای مرکزی و آسیای غربی راه ابریشم جدید به عنوان یکی از نقاط عبوری کلیدی، بهره مندی از شبکه های حمل و نقل موجود در ایران، نزدیکی آن به پایتخت ایران و تجارت ملی و همچنین بهره مندی از منطقه آزاد تجاری و ویژه اقتصادی از حمله مزیت های منحصر به فرد این مجموعه است.در شهرفرودگاهی امام خمینی با ظرفیت جابجایی سالانه 10 میلیون مسافر، بیش از ۴۰ شرکت هواپیمایی معتبر فعال هستند. از جمله ایرلاین های معتبر خارجی می توان به لوفتهانزا، هواپیمایی اتریشی، قطری ایرویز، آئروفلوت،امارات، ترکیش ایرلاین و … اشاره کرد. همچنین ایرلاین های داخلی ایران ایر، ماهان، آسمان، قشم، معراج و… در این فرودگاه فعال هستند.

اجاره خودرو در تهران

PEUGEOT 207


1 تا 2 روز : 1/620/000 تومان روزانه
3 تا 6 روز : 1/530/000 تومان روزانه
7 تا 13 روز : 1/480/000 تومان روزانه
AT 4 4 2

اجاره خودرو 207

jack j4


1 تا 2 روز : 1/620/000 تومان روزانه
3 تا 6 روز : 1/530/000 تومان روزانه
7 تا 13 روز : 1/480/000 تومان روزانه
AT 4 4 2

اجاره خودرو جک j4
دنا

DENA


1 تا 2 روز : 1/620/000 تومان روزانه
3 تا 6 روز : 1/530/000 تومان روزانه
7 تا 13 روز : 1/480/000 تومان روزانه
M 4 4 2

اجاره خودرو دنا
کیا سراتو

CERATO


1 تا 2 روز : 1/890/000 تومان روزانه
3 تا 6 روز : 1/800/000 تومان روزانه
7 تا 13 روز : 1/710/000 تومان روزانه
AT 5 4 2

اجاره خودرو سراتو

اجاره خودرو در فرودگاه امام خمینی

در سال‌های اخیر افراد برای تردد داخلی و برون شهری از خودرو بیشتر از سایر وسایل نقلیه استفاده کرده‌اند و هم اکنون استفاده از خدمات اجاره خودرو در ایران به بخش مهمی از سفرها تبدیل‌شده است.

اگر به دنبال تجربه منحصربه‌فرد و فراموش‌نشدنی برای راندن خودرویی متفاوت هستید، اگر برای یک سفر به‌یادماندنی برنامه‌ریزی می‌کنید، اگر به ایران سفرکرده‌اید و در مدت اقامت خود نیاز به خودرودارید و یا اگر ماشین شما به هر دلیلی قابل‌استفاده نبود، در طول این مدت می‌توانید اقدام به اجاره ماشین موردنیاز خودنمایید.

سوئيچ با مالکیت ناوگان گسترده‌ای از خودروها، جایگاهی برتر در صنعت اجاره خودرو کسب کرده است. مزایا اجاره خودرو از سوئیچ بسیار ویژه و متمایز بوده و بر اساس استاندارهای بین‌المللی، خدمات اجاره خودرو را در سرتاسر ایران و دنیا فراهم می‌کند.

سوئیچ با گستردگی و استقرار ایستگاه‌ ثابت در فرودگاه امام خمینی و دیگر شهرهای ایران، در راستای جلب رضایت مشتریان با ارائه طیف وسیعی از خودروها در کلاس اقتصادی تا لوکس خدمات اجاره خودرو بدون راننده، با راننده و ترانسفر به مشتریان ‌عرضه می نماید.

شایان ذکر است برای اجاره ماشین شرایط خاصی موردنیاز نيست و با ارائه مدارک شناسایی و احراز مدارك شغلی معتبر می‌توانید اجاره ماشین مورد نیازتان را با شرایطی آسان در سراسر ايران جهان  ازجمله اجاره خودرو در استانبول ، اجاره خودرو در ترکیه ، اجاره خودرو در دبی و سایر ایستگاه‌ها اجاره کنید.

قیمت اجاره ماشين بر اساس تعداد روزهای اجاره، مدل خودرو و نوع قرارداد متفاوت است.

مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو در فرودگاه امام 

مشتریانی که برای اجاره ماشین بدون راننده در فرودگاه امام اقدام می‌کند، حداقل باید بیست سال سن داشته باشد‌. داشتن گواهینامه رانندگی معتبر با حداقل شش ماه اعتبار یکی از مدارک بسیار مهم برای اجاره خودرو به شمار می‌رود.در واقع به کسی تمام مدارک مورد نیاز را به غیر از گواهینامه داشته باشد، خودرویی اجاره داده نخواهد شد. مدارک شناسایی مورد نیاز نیز شامل کارت ملی یا شناسنامه است. ارائه سند ملکی یا اجاره نامه، ارائه سفته یا چک بانکی به میزان بیست درصد از قیمت روز خودروی اجاره‌ای و … مدارک دیگری هستند که شهروندان تهرانی باید به سوییچ تحویل دهند. شهروندان غیر تهرانی نیز باید گواهینامه، کارت شناسایی ملی، چک یا سفته به میزان بیست درصد از قیمت روز خودرو، ودیعه نقدی و مبلغ اجاره خودرو را بر اساس تعداد روزهای اجاره ماشین در فرودگاه امام  تحویل دهند.

مدارک مورد نیاز برای کارمندان دولتی و نظامی شامل کارت شناسایی، گرفتن گواهی عادی اشتغال به کار از محل خدمت، چک کارمندی به مقدار بیست درصد از قیمت روز ماشین می‌باشد. از توریست‌های خارجی بالای بیست سال که قصد اجاره خودرو در فرودگاه امام دارند گواهینامه رانندگی، اصل پاسپورت یا ویزا، بلیط برگشت، ودیعه نقدی یا دیپوزیت دریافت می‌شود‌. پس از ارائه مدارک به سوییچ می‌توانید نسبت به رزرو خودرو اقدام کنید. برای رزرو خودرو ابتدا باید خودروی مورد نظر خود را انتخاب کرده و تعداد روزهای اجاره را با تاریخ روز دریافت و تاریخ روز تحویل به سوییچ مشخص کنید. در مرحله بعدی از بین اجاره ماشین بدون راننده در فرودگاه امام یا اجاره ماشین با راننده در فرودگاه امام یک مورد را انتخاب کنید.

امکانات فرودگاه: دسترسی به اینترنت ، خدمات تشریفات CIP ،سالن های استراحت ، فود کورت ، صرافی ، هتل فرودگاه
روش های مختلفی برای رسیدن و  جابجایی بین این فرودگاه و سایر نقاط در سراسر کشور وجود دارد. این روش ها عبارتند از: خودروی شخصی ، اجاره خودرو در فرودگاه امام   ، تاکسی ، مترو 
همچنین سوئیچ ایران اولین و تنها ترین شرکت اجاره خودرو در ایران است که دارای یک ایستگاه در فرودگاه امام خمینی می باشد. شما می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان خودروی موردنیاز خودتان را در این ایستگاه دریافت نمایید.

اطلاعات تماس ایستگاه امام خمینی (ره)

آدرس ایستگاه فرودگاه امام خمینی: اتوبان خلیج فارس، فرودگاه بین المللی امام خمینی، سالن پروازهای ورودی

ایستگاه فرودگاه امام خمینی : تلفن: 02191015400 داخلی 51

سوالات متداول

مشتریان عزیز می توانند از طریق تماس تلفنی ، ایمیل و سایت، خودرو مورد نظر خود را در یکی از 15 استان و 23 ایستگاه سوئیچ در سراسر کشور انتخاب و پس از ارائه تصویر مدارک مورد نیاز برای اجاره ، رزرو خود را قطعی نمایند و در تاریخ و زمان انتخابی خود ، ماشین را از ایستگاه مورد نظر دریافت نمایند.

مدرک شغلی معتبر + چک صیاد و یا در صورت نداشتن چک میتوانید از ودیعه نقدی و سفته استفاده کنید ( به هنگام استرداد خودرو به شما عودت خواهد شد). پرداخت 1 میلیون تومان به عنوان ودیعه جرائم رانندگی که بعد از 60 روز کاری به مشتری برگشت داده می شود.

در صورت بروز نقص فنی ، همکاران ما در محل حضور پیدا خواهند کرد و در صورتی که قادر به تعمیر در محل باشند خودرو تعمیر میگردد ، در غیر این صورت خودروی خراب را تحویل می گیرند و خودروی جایگزین در اختیار مشتری قرار خواهند داد ، همچنین اگر مشتری در شهری باشد که امکان حضور تیم فنی سوئیچ در محل نباشد از مشتری درخواست استفاده از امداد خودرو و یا مراجعه به تعمیرگاه می شود که پس از ارائه فاکتور ، هزینه ی تعمیر به مسافر پرداخت می گردد.

بله، در قرار داد اجاره خودرو شما مجاز به طی مسافت 300 کیلومتر در روز هستید، چنانچه شما مسافتی بیشتر از این میزان را طی کردید، طبق قرارداد این مبلغ محاسبه و از طرف شما پرداخت خواهد شد.