اجاره خودرو ارزان

اجاره خودرو ارزان

اجاره خودرو ارزان درکنار مزایای اجاره ماشین نکته بسیار مهمی که خودنمایی می کند هزینه های کرایه خودرو می باشد که برای متقاضیان از اهمیت بسزایی برخوردار است. زیرا مهم است که بتوانند اجاره ماشین ارزان و مناسبی داشته باشند و این موضوع تاثیر مستقیمی بر استفاده از این خدمات دارد. سوییچ که بیش از یک دهه در زمینه اجاره ماشین ارزان مشغول به فعالیت است، یکی از با سابقه ترین شرکت های کرایه خودرو ارزان در ایران می باشد و به عنوان اولین، بزرگترین و معتبرترین شرکت اجاره خودرو با راننده و اجاره خودرو بدون راننده در ایران مشغول به فعالیت می باشد. اجاره ماشین ارزان مورد درخواست بسیاری از مشتریان عزیز ماست ، افرادی که به هر دلیلی چند روزی نیاز به یک ماشین اجاره ای دارند ، برای یک مسافرت کوتاه ، یک گشت و گذار تو شهر ، یا انجام کارهای اداری ، ممکن است ماشین شخصی شما نیاز به تعمیر پیدا کرده باشه ، یا ماشین جدیدی خریدی و شرکت برای تحویلش به شما بدقولی کرده ، اما سوییچ ایران با در اختیار داشتن انواع ماشین های ایرانی و خارجی با کیفیت ، و شرایط اجاره خودرو با شرایط آسان و قیمت مناسب پاسخگوی همه نیازهای شماست. اجاره ماشین های ارزان قیمت از مبلغ 340.000 تومان در روز شروع می شود ، نرخ ها بستگی به مدل خودرو و تعداد روز اجاره دارد ، برای دریافت قیمت اجاره ماشین ارزان به لیست قیمت اجاره ماشین مراجعه نمایید .

جهت رزرو و اجاره خودرو با شرایط آسان تماس بگیرید:

02191015400

چطور اجاره خودرو ارزان داشته باشیم ؟

این سوال برای همه افرادی که به هر دلیلی نیاز به کرایه خودرو ارزان دارند وجود دارد که چطور مناسب ترین نرخ اجاره خودرو را پیدا کنم و از آن مهم تر آیا شرکتی که پایین ترین قیمت را اعلام می کند قابل اعتماد است ؟ اولین و مهم ترین نکته این است که شما می بایست بابت اتومبیل کرایه ای مورد نظر حتما با شرکت قرارداد ببندید نه با شخص حقیقی، چرا که در صورت بروز مشکل شرکت ها قابل اعتماد هستند. از طرفی اطمینان پیدا کنید که ماشین مورد نظر شما صحیح و سالم و تمیز است, سوییچ ایران با دارا بودن سایت تعمییرات مجهز همواره تمامی خودرو های ناوگان بزرگ خود را به روز نگه داشته و سعی در ارائه بهترین خودرو به شما مشتریان عزیز داشته است . برای مناسب تر شدن هزینه بهتر است زمان مورد نیاز خود را درست در نظر بگیرید هر چه قراردادهای کرایه خودرو طولانی تر باشند قیمت آنها نیز مناسب تر و ارزان تر است.;

برای اجاره ماشین ارزان چه باید کرد ؟

سوییچ ایران با داشتن بیش از 12 سال سابقه در صنعت کرایه ماشین همواره سعی در به روز نگه داشتن خدمات خود داشته است از این رو جهت تسهیل فرایند رزرواسیون توسط شما مشتریان عزیز اقدام به راه اندازی اولین و بزرگترین سامانه رزرو انلاین کرایه خودرو در کشور نمود تا همران عزیز سوییچ بتوانند به مراجعه به سایت سوییچ خودرو مورد نظر خودشان را چه در داخل ایران و چه خارج از ایران به صورت کاملا انلاین اجاره نمایند . مشتریان عزیز می توانند جهت داشتن کرایه خودرو ارزران ، رزرو آنلاین خود را ثبت نمایند و در تاریخ مورد نظرشان ماشین اجاره ایی خود را دریافت نمایند .

مدارک مورد نیاز

اجاره خودرو بدون چک

سوییچ ایران دارای شرایط گوناگونی جهت ارائه سرویس به مشتریان خود می باشد و همیشه نیاز به ارائه چک نیست .شرایط اجاره ماشین با شرایط آسان  از سوییچ به نحوی شناور است که میتواند با شرایط تمامی مشتریان عزیز سازگار شود و بسته به مدارک قابل ارائه از سوی مشتریان سازگار شود .

اجاره خودرو بدون ودیعه نقدی

مشتریان سوییچ میتوانند در صورت ارائه مدارک معتبر مانند کارت نظام مهندسی , کارت نظام پزشکی و … و ارائه مدارک شناسایی از خدمات کرایه با شرایط آسان سوییچ بهره مند شوند .

مدارک کرایه ماشین 

سوییچ برای دریافت مدرک شغلی به مشتریان خود سخت نمی گیرد. اگر متقاضی اجاره خودرو هستید و به طور مثال صاحب مغازه می باشید و یا جواز کسب دارید می توانید با کپی جواز خود ماشین موردنیازتان را برای هر مدت زمانی که می خواهید اجاره کنید. اما برای آن دسته از مشتریان که جواز کسب نداشته نیز سوییچ راه حل در نظر گرفته است . سوییچ با بهره مندی از زیر ساخت های نوین امکان اعتبار سنجی مشتریان را فراهم کرده و برای آن دسته از مشتریان که امکان ارائه مدارک شغلی ندارند از این سیستم هوشمند بهره می برد .