اجاره خودرو توسان

Tucson Car Rental

اجاره خودرو توسان

5/5
AT 5 5 3

امروزه خودروهای کراس‌اوور SUV به دلیل راحتی، فضای جادار و مصرف سوخت کم به عنوان یکی از محبوب‌ترین خودروهای خانوادگی شناخته می‌شوند. از این رو تقریبا تمامی خودروسازان به ساخت چنین خودروهایی اقدام کرده و تنوع بی‌نظیری را در بازار به وجود آورده‌اند. هیوندای توسان 2015 کراس‌اووری جمع و جور است که به خاطر ابعاد مناسب و طراحی بدنه زیبایش، مصرف سوخت مناسب ، امکانات و آپشن های متعدد ، ترمزهای قوی و ایمنی بالا مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. اجاره هیوندای توسان بدون راننده به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه امکان پذیر است. حداقل زمان اجاره ماشین هیوندای توسان 1 روز است که اجاره با شرایط آسان برای آن امکان پذیر است. در صورت اجاره خودرو به صورت بلند مدت می توانید از تخفیفات سوئیچ بهره مند شوید. هیوندای توسان موجود در سوییچ در بالاترین کیفیت فنی اجاره داده می شود. هیوندای توسان جزو خودروهای پرطرفدار شرکت است که بصورت اجاره خودرو بدون راننده ،اجاره خودرو با راننده امکان پذیر است.

اجاره خودرو توسان دارای شرایط زیر است :

حداقل مدت زمان اجاره خودرو بدون راننده 1 روز می باشد

کیلومتر مجاز (روزانه): 300 km

شرایط سنی مورد نیاز : داشتن حداقل سن 20 سال برای اجار خودرو الزامی می باشد.

گواهینامه رانندگی :گواهینامه رانندگی معتبرفرد متقاضی اجاره خودرو با حداقل اعتبار زمانی 6 ماه

مدارک شناسایی مورد نیاز : کارت ملی

احراز مدرک شغلی :گواهی معتبر اشتغال به کار برای احراز مدرک شغلی و یا محل سکونت شخص اجاره کننده خودرو .

(گواهی شغلی: فيش حقوقی یا جواز كسب، اجاره نامه مغازه، نامه معرفی در سربرگ رسمی شركت با مهر و امضاء ، دفترچه تامین اجتماعی ، يا هر چيزی كه نشان دهنده ی شغل شما باشد.)

ودیعه نقدی (دیپوزیت) و چک : یک فقره چک یا سفته به مبلغ خودرو

*پرداخت کل مبلغ کرایه در زمان تحویل خودرو از طریق پرداخت نقدی و یا کارت های اعتباری.

*پرداخت مبلغی به عنوان ودیعه نقدی (دیپوزیت) که با توجه به نوع خودروهای درخواستی متفاوت می باشد.

*مبلغ ودیعه نقدی (دیپوزیت) در زمان عودت خودرو به مشتری بازگردانده می شود.

*لازم به ذکر کلیه شرایط دریافت خودرو اجاره ای کاملا شناور بوده و بسته به مدارک ارائه شده امکان تغییر در هر بخش وجود دارد.

 برای اجاره ماشین توسان بهتر است که یک هفته زودتر ماشین را رزرو کنید. برای رزرو خودرو تمامی اطلاعات شما از جمله زمان اجاره ، تعداد روزهای اجاره و مکان تحویل و عودت خودرو دریافت خواهد شد. متصدی تحویل خودرو در محل انتخابی شما اعزام خواهد شد. عقد قرار داد در محل شرکت به صورت حضوری یا هنگام تحویل خودرو و مدارک انجام خواهد شد. شما به راحتی در هر مکان و هر جای که حضور دارید می توانید از سوئیچ ایران درخواست خودرو کنید.

قیمت از 1 تا 2 روز

3/240/000 تومان

قیمت از 3 تا 6 روز

3/150/000 تومان

قیمت از 7 تا 13 روز

2/970/000 تومان