اجاره خودرو در فرودگاه امام خمینی

اجاره خودرو در فرودگاه امام خمینی

فرودگاه بین‌المللی امام خمینی که با نام اختصاری (IKIA) نیز شناخته می شود، در واقع جایگزینی برای پروازهای خارجی فرودگاه بین‌المللی مهرآباد می باشد.

این فرودگاه در فاصله ۳۰ کیلومتری شهر تهران، در زمینی به وسعت ۱۴ هزار هکتار ساخته شده است. با گشایش این فرودگاه، تمام پروازهای بین‌المللی از مهرآباد به فرودگاه امام خمینی انتقال پیدا کرد.

در سال ۱۳۴۶، سازمان ایکائو پیشنهادی برای ساخت فرودگاهی مجهز برای استفاده از توان ترانزیتی ایران بین اروپا و آسیا مطرح کرد که در سال ۱۳۵۱ به تصویب دولت آن زمان رسید. شروع ساخت فرودگاه در سال ۱۳۵۴ توسط شرکت‌های آمریکایی و ایرانی آغاز شد و قرار شد که این فرودگاه تا سال ۱۹۸۳ افتتاح شود.

اما این پروژه با شروع انقلاب اسلامی در ایران همزمان شد و پروژه متوقف شد و سرانجام در اردیبهشت ماه سال ۱۳۸۳ فاز نخست فرودگاه امام خمینی افتتاح شد.

فرودگاه امام خمینی تاکنون تنها یک ترمینال فعال دارد که سالانه به جابجایی ۸ میلیون مسافر می پردازد. ترمینال های شماره ۲ و ۳ نیز در حال ساخت و طراحی هستند. انتظار می رود با تکمیل و راه اندازی دو ترمینال دیگر، ظرفیت جابجایی مسافر به ۳۰ میلیون نفر در سال افزایش پیدا کند.

در فرودگاه بین المللی امام خمینی بیش از ۴۰ شرکت هواپیمایی معتبر فعال هستند. از جمله ایرلاین های معتبر خارجی می توان به ایرفرانس، امارات، فلای دبی، لوفت هانزا، قطر ایرویز، تای ایرویز، ترکیش ایرلاینز اشاره کرد. همچنین ایرلاین های داخلی ایران ایر، ماهان، آسمان، قشم، کاسپین، تابان و زاگرس در این فرودگاه فعال هستند.

امکانات فرودگاه: دسترسی به اینترنت ، خدمات تشریفات CIP ،سالن های استراحت ، فود کورت ، صرافی ، هتل فرودگاه

روش های مختلفی برای رسیدن و  جابجایی بین این فرودگاه و شهر تهران و سایر نقاط وجود دارد. این روش ها عبارتند از:

خودروی شخصی ، اجاره خودرو  ، تاکسی ، مترو ، اتوبوس

همچنین سوئیچ ایران اولین و تنها ترین شرکت اجاره خودرو در ایران است که دارای یک ایستگاه در فرودگاه امام خمینی می باشد. شما می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان خودروی موردنیاز خودتان را در این ایستگاه دریافت نمایید.

پژو 2061 تا 2 روز : 470/000 تومان روزانه
3 تا 6 روز : 450/000 تومان روزانه
7 تا 13 روز : 430/000 تومان روزانه

رزرو خودرو
SYMBOL

رنو سیمبل1 تا 2 روز : 565/000 تومان روزانه
3 تا 6 روز : 545/000 تومان روزانه
7 تا 13 روز : 520/000 تومان روزانه

رزرو خودرو
ELANTRA1

هیوندای النترا New1 تا 2 روز : 1/390/000 تومان روزانه
3 تا 6 روز : 1/335/000 تومان روزانه
7 تا 13 روز : 1/280/000 تومان روزانه

رزرو خودرو
SANTAFE

هیوندای سانتافه1 تا 2 روز : 1/940/000 تومان روزانه
3 تا 6 روز : 1/865/000 تومان روزانه
7 تا 13 روز : 1/785/000 تومان روزانه

رزرو خودرو

نحوه اجاره خودرو در فرودگاه امام خمینی

در سال‌های اخیر افراد برای تردد داخلی و برون شهری از خودرو بیشتر از سایر وسایل نقلیه استفاده کرده‌اند و هم اکنون استفاده از خدمات اجاره خودرو در ایران به بخش مهمی از سفرها تبدیل‌شده است.

اگر به دنبال تجربه منحصربه‌فرد و فراموش‌نشدنی برای راندن خودرویی متفاوت هستید، اگر برای یک سفر به‌یادماندنی برنامه‌ریزی می‌کنید، اگر به ایران سفرکرده‌اید و در مدت اقامت خود نیاز به خودرودارید و یا اگر ماشین شما به هر دلیلی قابل‌استفاده نبود، در طول این مدت می‌توانید اقدام به اجاره ماشین موردنیاز خودنمایید.

سوئيچ با مالکیت ناوگان گسترده‌ای از خودروها، جایگاهی برتر در صنعت اجاره خودرو کسب کرده است. مزایا اجاره خودرو از سوئیچ بسیار ویژه و متمایز بوده و بر اساس استاندارهای بین‌المللی، خدمات اجاره خودرو از سوئیچ را در سرتاسر ایران فراهم می‌کند.

سوئیچ با گستردگی و استقرار ایستگاه‌ ثابت در فرودگاه امام خمینی و دیگر شهرهای ایران، در راستای جلب رضایت مشتریان با ارائه طیف وسیعی از خودروها در کلاس اقتصادی تا لوکس خدمات اجاره خودرو بدون راننده، با راننده و ترانسفر به مشتریان ‌عرضه می نماید.

شایان ذکر است برای اجاره ماشین شرایط خاصی موردنیاز نيست و با ارائه مدارک شناسایی و احراز مدارك شغلی معتبر می‌توانید اجاره ماشین مورد نیازتان را با شرایطی آسان در سراسر ايران ازجمله اجاره خودرو در تهران، اجاره خودرو در رشت، اجاره خودرو در کیش و سایر ایستگاه‌ها اجاره کنید.

قیمت اجاره ماشين بر اساس تعداد روزهای اجاره، مدل خودرو و نوع قرارداد متفاوت است.

اطلاعات تماس ایستگاه امام خمینی (ره)

 

آدرس ایستگاه فرودگاه امام خمینی: تهران، اتوبان خلیج فارس، فرودگاه بین المللی امام خمینی، سالن پروازهای ورودی

ایستگاه فرودگاه امام خمینی : تلفن: 02155678243 ، 02151007539  تلفن همراه: 09018380356